Přejít na výpis diskuzí

Šarlota Frantinová

OSOBNOST 22.8.2013 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale Sharlota by o tebe nezavadila ani pohledem na Sharlot nikdo. Sharlot má obrovský talent <3 a božský hlas <3
    • presne tak, je sexy a mimoriadne talentovana *14*
  • Sharlota se do Blakkwoodu narodila a není žádná kur** a všeci co jí hejtujou tak jsou jen posraní závistí:3 Na Sharlot nikdo *14* *3*
  • Ano.. Sharlota má talent.. ❤ je úžasná.. a ne, do blakkwood se neprošukala.. a upřímně mě rozesmívá - písničky Fajn a Perníková - to je čistá IRONIE.. rapuje o tom, co o ní říkají lidi, co si o ní myslí.. co z ní UDĚLALI! Tak ji přestaňte závidět, děkuji; ;)
  • Třeba dobře zpívá. Ale na druhou stranu se chová jako ku..a a tím dostává fanoušky, jinak by si neškrtla. Viděl jsem ji na vlastní oči a už příště na její vystoupení nepůjdu. Ale můj názor, ostatní ať ji vidí jak chtějí.
  • mam rad její píseň perníková *14*
  • Sharlota je úžasné zpěvačka má toho jěště dost před sebou a budu ráda když bude den ode dne více populárnější chi aby o ní slyšeli všichni i ti kdo jí nznají že je nejlepší a vždy bude má super hlas a ten jí nikdo nevezme :* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Da sa len suhlasit, Sharlota je naozaj velmi talentovana, ale netreba zabudat ani na to, aka je sexy a ze sa to nehanbi ukazat ... a hlavne ako vystavuje na obdiv svoje prednosti, je to super a patri jej naša ucta a uznanie. Vie ako na to *14* *14* *14*
  • Úplně úžasná, fakt boží Sharloto!!!Hlavně v písničkách Perníková a s Jimi Jme moje chick
  • Tvoje písnička fajn se moje nejoblíbenější. Zůstaň u Blackwoodu
  • je boží má uzasny pisne *14*
    • presne tak, navyse je velmi sexy, co sa neboji ukazat ... myslim si, ze za talent a odvahu si zasluzi nase uznanie a respekt *3* *14*
  • Je dobra, ale vubec bych si netipla ze ma teprve 18.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit