Přejít na výpis diskuzí

Samara Morgan

OSOBNOST 28.11.2012 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty a mna soplana jedna ja mam vecju moc nes ty tak bi som si nedovolila ......... a k mojej mame ano pracuje ale ako duch a oco sa chces s mojou amu porospavat ake si mas vyia tanga ..... nooo ona ti nemoze poradit lebo smrdis akosex fuj
  • Samara máš kramy alebo čo ? Takto sa ku mne chovať nebudeš lebo pojdem za tvojou matkou a ta ta tak dobije ze sama skocis do tej studne... a ináč ... nepojdeme do gay baru? Pracuje tam tvoja matka sa s nou chcem povypravať
  • dobre pojdem a potom ta utopim
  • ahojte deti
  • Ahoj Samara pojdeme sa kúpať? Na chate máme takú dlhú studnu...prideš?
  • Jak se ta písnička jmenuje?
  • PaulaDMLoverka
    RE: DepecheModeLoverka
    že jo taky miluju, sestřenko *3* *14* *13* *13*
  • Hey, you know what I think that my stepmother suffocated in a bag and threw me into the well and the skin was here that my own mother liked but had problems here psichycké so here skolabovala my mother died and I put the bag until after my death and our dog threw me into the well, those who revile me and swear at you but at then complain that I will chase and kill them!
  • Ahoj! samarko jak se máš!
  • DepecheModeLoverka
    chudinka Samarka jestli víte jak zpívá tu písničku, tak já si u toho vždycky pobrečim. Je to strašidelný, ale i krasně, roztomile dojemný *9* *13* miluju *14* *14* *14* *3*
  • DepecheModeLoverka
    Happy B-day *1*
  • DepecheModeLoverka
    *3*
  • *6* *6* *14*
  • Happy Bday, love! :3 *14*
  • Happay B-Day:33 *14* *14* *1*
  • Vy jste tak ubohý a sprostý. Samara existuje? *8* Někdo v tom filmu hrát musí, ne.. :D
    ...ach jo
  • Happy Birthday Samara!!!! *15*
  • DepecheModeLoverka
    ach moja ty tomu věříš?
  • DepecheModeLoverka
    ooooo můj bože lidi co se tady vydáváte za Samaru, tak bychom si tady mohli pohovořit o tom, že horrory kde je Samara nejsou české, tudíš sem Samara, kdyby existovala nebude psát česky *7*
  • Ahoj prosím vás, nevíte jak se jmenuje herečka, která hrála Samaru?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit