Přejít na výpis diskuzí

Ryan Phillippe

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryan Phillippe

    Je to sympatický-dobrý herec najviac sa mi páči vo filmoch Ve službách války,Klub 54,Strata pamati a Velmi nebezpečné známosti 1. *4*
  • =-*

    jako.....je nej :D... a ani nevíte jak mě štve to, jak se spolu s reese rozvedli...byl to krááásnej pár :( a vážně mě to se..re =(=D no a je mi líto jeho...nemusel ji podvádět a vybral si hroznou krávu!!! ona na tom není zas tak blbě jak on :D:D:D *9* *9* *9*
  • V zajetí teroru

    Podle mě v tomhle filmu vypadal úžasně!!:-) Ale škoda že to dopadlo tak drsně:-( *9* *1*
  • Re:

    Souhlasím s tebou, přesně moje slova *4*
  • Ryan bezpochyby roli v nebezpečných známostech zahrál skvěle, myslím si, že jinej herec by to tak nezvlád má prostě svý kouzlo *3* patří mezi moje nejoblíbenější filmy, ikdyž ten konec je smutný tak si vemte, že Reese a Ryan jsou vlastně manželé *4* nj už ho ulovila *1*co se dá dělat holky *15*
  • jj,nechápu že někdo může považovat za sexsymbol Pitta nebo někoho podobnýho.,... Ryan je mnoooohem krásnější a má na rozdíl od ostatních charizma a talent. Je to vážně skvělej herec a povýší jakejkoli film na skvělou věc *14*
  • Je to krááásnej kluk a Velmi nebezpečný známosti,je krásnej film,u kterýho si vždycky skvěle pobrečim!!! *4**4*
  • Má super telo krásne oči.
  • ryan

    newiete niekto ako sa daju stihnut welmi nebezpecne znamosti????????????, *9* *4*
  • ryan

    ani newim co mam na to powedat...je wazne strasne zlaty...a film welmi nebezpecne znamosti je moja srdcowka....strasne ho zboznujem.... *14* *14* *14*
  • Ryan

    prostě k sežrání.............hmmm.krása pohledět..tohle mým očím lahodí....
  • je moc moc peknej ve filmu nebeypečné známosti mu to v těch brýlích moc sůuší je sexi
  • Ryan

    Je bozsky ja ho xem ja ho milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jak on je krasny skvely
  • moj nazor

    Podla mna bol film taky dokonaly ze lepsi som nevidela a Ryan bol pre tu ulohu ako stvoreny iny herec by nemal sancu a ak by to bola skutocnost kludna by som sa mu odovzdala
  • Potom, co jsem si precetla knizku, mi dochazi jakej je vikomt de Valmont (=ve filmu Sebastian) peknej parchant, ale zase musim priznat, ze v podani Rayna by stal za hrich :+)
  • ryan

    opravdu je to kus chlapa!Co dodat,že?
  • velmi nebezpecne znamosti

    je fakt super idol kazdeho jedneho dievcata ale aj tak si myslim ze je to svina ako sa patri sorry inac si na zjedenie
  • jak bych to jen řekla,no tak asi jako ostatní-je prostě úžasnej a hlavně ve filmu Velmi nebezpečné známosti.je to kus-co dodat,že?
  • Nejvíííc

    A ve filmu Velmi nebezpečné známosti je proste nejvííííííí ze všech !!!!!! Ten film jsem videla nejmin 30x, ale klidne si ho pustim znovu .))
  • Ryan je vazne krasny herec...a myslim ze i dobry herec...nema proste chybu!!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit