Přejít na výpis diskuzí

Ryan Gosling

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a to jste ještě neviděli BLUE VALENTINE. Tam je naprosto skvělej! Musíte vidět)) *5*
  • Dávám tip na Crazy stupid love - fakt super film po dlouhé době a ten Ryan tam *14*
    • Souhlasím, je senzační, ON JE OZDOBOU toho filmu *3*
  • Všechno nejlepšíí .-).-):-)
  • super

    Mimo zápisníku jedné lásky jsem ho viděla i v jiných filmech pochopitelně a na druhé místo bych asi zařadila film kde hrál s Anthony Hopkinsem a to -Okamžik zlomu - fakt bezva film - doporučuji!
  • kaculencicka

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!!

    UŽ JE TO ROK CO JSEM VIDĚLA FILM ZÁPISNÍK JEDNÉ LÁSKY A POŘÁD NA TO VZPOMÍNÁM.....KRÁSA NA VĚKY...,ALE MOMENTÁLNĚ JSEM TI RYANE NEVĚRNÁ S RP....OMLOUVÁM SE... *4* *4* *4* *4* .....VŠAK TY SI PORADÍŠ... *1* *1* *1* *1*
  • mischa13

    všecko néééj

    všecko nejlepčí k narozkám *14*
  • anetajs

    Ryan je sexy!!!

    Ryan je sexy,mohla bych ho milovatt,ale já miluju jinýho uplně gigantsky a to Joshe Grobana,takže Ryan patří k těm nejhezčím mužům světa,má klásný očka,je celej klásnej *14* *14*
  • Hmmmmmm.....!!!!!

    Zase jeden film,který mi nedal spát.....Zápisník jedné lásky......pro mě nesmírná hloubka....mrazení ještě nadlouho....touha prožít to sama.....sny o snech.....nemám slov....!!!!!!Přeji všem jen to hezké a Tobě,Ryane,opožděně vše nej a díky,že jsi dal mě a jiným takový zážitek!!!!!
  • všechno nej

    všechno nejlepší k narozkám.....si fakt úžasnej herec...gratuluju a hodně štěstí a filmů do budoucna...
  • Hodně vysoko a hodně vysoký:D

    Jeden z nejlepších a nejhezčích herců,co z nám.. Half Nelson, Stay atd.. Není o čem diskutovat. Tenhle herec má na hodně.. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit