Přejít na výpis diskuzí

Rudolf Hrušínský

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H.Gordon
    Považuji ho za jednoho z nejlepších českých herců. Byl velmi nadaný a důvěryhodný. Nejlepší dojem na mě udělal ve filmu spalovač mrtvol.
  • Muj nejoblibenejsi herec z byvale federace. Nejlepsi film : Spalovac Mrtvol a nejlepsi jeho postava : Karel Kopfrkingl ...... S uctou vzpominame .......
  • Pan Herec

    Jsem mladšího data narození oproti panu herci Rudolfu,ale označení "pan" herec si ode mně zaslouží i když už nějaký čas hraje Božské divadlo tam někde nad námi. Stačí si jen prohlédnout jeho filmografii a každý si vzpomene na nějakou hlášku z uvedeného filmu. Myslím,že slova jsou zbytečná!Smekám před Vámi,Mistře!!! Petr Braš
  • Luky1987
    Výborný herec z bývalé federace fakt. S úctou vzpomínáme
  • ve třicátých letech byl mladík,ve starých filmech byl fešák,do dnes obdivuji jeho syny a vnuka.
  • Proč chybí pohádka strach má velké oči z roku 1980? Hrál v ní loupežníka Bujóna hraje tam s paní Iva Janžurovou která tam hraje čarodějnici Magi dál tam hraje Paní Boušková Pan Pavel Zedníček Ondřej Havelka Jiří Štěpnička a Lubomír Lipský.Chtěl sem jí přidat do filmografie a nešlo to.
  • Pan Herec.

    Pan Hrušínský, jak to píší někteří diskutující předchůdci byl skutečně Pan Herec. Patřil mezi elitu herců, Kopeckého, Beneše, Menšíka, Munzara atd. Snad se má na pravdě boží jako Král.
  • fešák

    Až teď jsem si při sledování starých filmů pro pamětníky uvědomila, jak byl pan hrušínský zamlada krásný kluk, škoda že tak přibral. Byl to takovej supr dandy, fakt mu to v těch starých filmech hrozně slušelo.
    • Re: fešák

      Ve filmu cesta do hlubin študákovy duše dobře hrál a taky se my moc líbyl.Za mlada byl hezký a sympatický chlap. *3* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: fešák

      kvůli roli švejka musel přibrat *9* ale i tak byl dokonalý *4*
  • KRÁL

    Pan Hrušínský byl velký herec,po mne byl KRÁL.... *5*
  • Text Vašeho příspěvkusupr herec ale nej byl mensik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit