Přejít na výpis diskuzí

Rowan Atkinson

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Goood!

    Nej chlapík!!! *14* *3* *1*
  • nik011

    mrte

    to je ten nejlegracnejsi clovek jako fakt je uplne mrte, pri kazdym dile mr bean se musim gebit no noc commnet superrrrrr actor
  • Narozký x)

    Všechno nelepšejší v narozenináám =) tomu nejvííc seksy herci =)) *14* *1*
  • andy_dufresne

    všecjno nejlepší pane Beane :D

    preji herci Rowanu Atkinsonovi vse nej vse nej,je to super herec :) *1* *1*
  • upe.crazy.aja

    bestttttttttt

    nejlepši herec všech dob zbožňuju jeho filmy jsou nejlepši skvělej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kniha

    Nevíte někdo prosím vás, jestli u nás vyšla nějaká biografická kniha o Rowanu Atkinsonovi
  • katy22

    juuu

    jo je to borec *15*
  • Mr.Bean... number One!

    Rowan Atkinson je geniální komik.Něco jako Paolo Villaggio pro italskou kinematografii.Je to taky borec a i v jeho případě musím říci,že takovy komik,jako je Mr.Bean,se taky rodí jednou za 50.let.Ne-li možná více.Je nenahraditelny.Neopakovatelny.A zcela originální.V tom se snad všichni shodneme.Akorát,co mně krapet mrzí je,že zcela sekl se sériemi svého legendárního "Mr.Beana".Mohl v tom dodneška pokračovat...Dan Hromas *3*
  • super týpek

    skvělý herec a člověk...s tím musí být prdel žít *14* *14* *14*
  • sasek

    Prima sasek.Jenom jeden ksichtik a uz se smeju.Prazdniny pana Beana byly bozsky. *14*
  • Komik

    Je to svérázný a nadaný komik.Dobrý je Milionový závod,Johnny English,Mr. Bean největší filmová katastrofa,Mr. Bean na prázdninách a serie Mr. Beanů(průšvihy Mr. Beana).
  • rowan atkinson

    Hele nevite co ma rowan rad? Jako treba oblibeny napoj ci jidlo a takovy....musim o nem vedet neco vic na referat... *4*
  • Fanoušek

    Jsem fanoušek pana Atkinsona a rád bych vlastnil nějaké jeho plakáty.Cena dle dohody.Kontakt na čísle 721386031.
  • Je dobrej!

    A taky je sexy! *1*
  • http://img.osobnosti.cz/smiles/18.g if

    Ty jeho ksichty jsou boží a já žasnu nad tím,že netočí nějaký pokračování pana Beana.A ten medvídek *1*
  • Ej lidi, ja toho chlapa upe zeru.. je to fakt frajer.. Budu brecet, az umre, i kdyz jsem ho nikdy nevidel nazivo (coz bych nesmirne rad), Rowan je opravdu bombovy herec, ktery dokaze pobavit i kratkym skatchem o tom, jak se chovat na rande.. Jen cekam, kdy s tim vsim definitivne sekne a odejde do duchodu.. to budu mozna brecet taky.. esce vam dam vedet.. *5*
  • Re:

    Jo přiznat si to musíme to máš pravdu!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • poslední trampoty mr.beana

    Jo Mr. Bean je dobrej ale končí prostě řekl udělám tečku za tím ošumtělím medvídkem a těsným sáčkem zkrátka zmizí Mr. Bean ale musíme uznat že je dobrej jak jako komický Mr. Bean tak jako profík pokud mi na něj dá mejla tak za něj poskytnu mejla na hrdiny z heryho potra tak mi kdyžtak napište na adresu:janneuvirt@seznam.cz *3* *3* *3*
  • Je fakt perfektní komik*15*, Mr.Beana hraje uplně super , ale i v jiných filmech je výbornej, nikdo na něj nemá je BEST!!! *3*
  • je to suprový komik! *1* *4* *3* poprvé jsem ho zahlédla v mr.Beanovi a potom později i v milionovém závodě-a tam to bylo taky suprový...prostě všechny filmy *1* *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit