Přejít na výpis diskuzí

Ronnie Radke

OSOBNOST 15.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rpattz

    Ronnie 4ever

    Ronnie je najkrásnější..nejnádhernějš
  • x.cuttie.princess.x

    Ronnie =****

    Ja si teda myslim ze Ronnie je uzasnej i spravnej zpevak..je proste uzasnej i ve zpivani..i vtom jak vypada..Ale za ty drogy nemuze..=(( Jeste porad je ve vezeni..ted v zari by ho meli uz pustit..Ale MOOC Mi chybi...Kdyz ho pustej..!!! Tak by mohl zpivat dal..Protoze byla by to skoda..ztratit takovy jeho kraasnej hlas...=)) <333 *14* *14* *14* Ale kdyby se vratil zpatky..aby si zase nejak neublizil...! =(( Jinak ho mam mooooooc rada..!! Je nejlepsi zpevak..!!! =*** *14* *14* *14*
  • monikalk8

    mmm

    No takhle já si myslim,že určitě tam Ronnie chybí ato dost..Ronnie je skvělý zpěvák a tak strašně krásný chlap..V Escape The Fate vážně chybí,ale i Craig je skvělý zpěvák...Zpívá pěkně...Sice ty písničky které nazpíval Ronnie k němu moc nejdou,ale to jen proto,že jsou dělány přímo na Ronnieho...Vzpomeňte si třeba na The Flood...Skvělý song...Ale je vážně pravda,že Craig mi víc seděl do Bless The Fall a Ronnie do Escape The Fate! *4*
  • strifynka

    ronnie

    na facebooku,jsem se se dozvěděla že Ronnie by měl být propuštěn z vězení už v prosinci.
  • strifynka

    i BACK

    RONNIE IS BACK !!
  • Ronnie

    Konečně je zpátky.Už ma i novej projekt http://www.myspace.com/fallinginrev ersemusic
  • helisek610

    ronnie

    Nevite někdo co napsal Craig Ronnimu na myspace?
  • Tak trochu rebel :D prostě Ronnie :D
  • Všechno nejlepší! *u*
  • veronnyka
    https://www.facebook.com/pages/Falling-In-Reverse-CZ/244758038899905 český fanklub Ronnieho skupiny Falling In Reverse
    • Je pravda že ETF boli aj sú super ... ale Ronnie im dosť chýba ... asi väčšina vecí čo sem napíšem tu iž odzneli ... ale ako každý vie ... to že Ronnieho vyhodili z jeho vlastnej kapely bola podľa mňa nespravodlivosť ... aj keď drogoval a bol v base ... a aj to možno len preto že mal taký život ako mal (ako dieťa) ... teraz má tiež super kapelu a dúfam že už sa mu podobné veci nestanú ... FIN je teraz jediná posthardcore kapela ktorú ja počúvam ... aj to len preto že tam je Ronnie ... a celkovo super kapela (inak počúvam len trash metal ... Asking Alexandria a také) ... Craig je tiež super ... a urobil toho veľa pre ETF ... ale niečo mu chýba :3 ... dakujem za vypočutie ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit