Přejít na výpis diskuzí

Ronnie Radke

OSOBNOST 15.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strifynka

    ronnie

    na facebooku,jsem se se dozvěděla že Ronnie by měl být propuštěn z vězení už v prosinci.
  • monikalk8

    mmm

    No takhle já si myslim,že určitě tam Ronnie chybí ato dost..Ronnie je skvělý zpěvák a tak strašně krásný chlap..V Escape The Fate vážně chybí,ale i Craig je skvělý zpěvák...Zpívá pěkně...Sice ty písničky které nazpíval Ronnie k němu moc nejdou,ale to jen proto,že jsou dělány přímo na Ronnieho...Vzpomeňte si třeba na The Flood...Skvělý song...Ale je vážně pravda,že Craig mi víc seděl do Bless The Fall a Ronnie do Escape The Fate! *4*
  • rpattz

    Re: Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

    heh..zavinil smrt toho kluka v sebeobraně.. *16*
  • x.cuttie.princess.x

    Ronnie =****

    Ja si teda myslim ze Ronnie je uzasnej i spravnej zpevak..je proste uzasnej i ve zpivani..i vtom jak vypada..Ale za ty drogy nemuze..=(( Jeste porad je ve vezeni..ted v zari by ho meli uz pustit..Ale MOOC Mi chybi...Kdyz ho pustej..!!! Tak by mohl zpivat dal..Protoze byla by to skoda..ztratit takovy jeho kraasnej hlas...=)) <333 *14* *14* *14* Ale kdyby se vratil zpatky..aby si zase nejak neublizil...! =(( Jinak ho mam mooooooc rada..!! Je nejlepsi zpevak..!!! =*** *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: nesnasim crejga

    Aha, a to že Ronnie částečně může za smrt mladého kluka není podstatnější než to, jak zpívá nebo to jak vypadá? Craig zpívat umí o tom se hádat nemůžete, ale Ronnie byl prostě Ronnie. Krásný charakteristický hlas a byl nehorázně rozkošný... jenže za to co udělal, si trest zaslouží a Craigovi emůžete nic vyčítat, spíše Maxu Greenovi, takzvanému "kamarádovi".
  • chelse

    Re: Re: Re: nesnasim crejga

    a když máš radči ronniho tak ploč ho tady pomlouváš tak se příšte koukej co píšeš prosimtě!
  • chelse

    Re: Re: nesnasim crejga

    cože ehm nechci ti tu kazit atmosferu twých kecu ale ronnie je lepší než ten panak co ho nahradil to se divim že tam max green ete je když byl z ronnim kamoš a to dost velej a určo je pořád !!!a ronnie je slavnější a hezčííí a umí spívat líp tak srry že sem ti přerušila ty twí kecy každej si myslí co chce a ja si budu stat při svím ! *16* *16* *16* a ronniho vubec neber do huby jasný !
  • rpattz

    Ronnie 4ever

    Ronnie je najkrásnější..nejnádhernějš
  • oxiseq

    Re: o_O

    Je *14*
  • oxiseq

    Re: nesnasim crejga

    Tk Ronnie si za to může sám *8* Sice mám mnohem radši Ronnieho než Craiga ale Craig přece Ronnieho nevyhodil a Craig zpívat umí a dost dobře *10*
  • nesnasim crejga

    crajg vubec neumi spivat lepsi bylo kdys tam byl ronni ten umnel spivat crajg at de do prdele *16*
  • death.leniska

    o_O

    je krásnej *14* *14* *1*
  • ronnie

    je skvelej *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit