Přejít na výpis diskuzí

Roman Vojtek

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to moc hezký muž, přirozený a sympatický.., také má moc hezký nos.. *14*
  • POZOR! Buďte u toho! ROMANA máte také možnost vidět přímo na natáčení 20. 2. 2012, a to ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS ve tvaru:
    REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    Více info zde: http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace
    Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme: divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Mimo Romana Vojtka také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • Omlouváme se za chybu, pro Romana Vojtka hlasujte v pondělí 20. února zasláním SMS ve tvaru HIT 4 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • V pondělí 20. února uvidíte Romana Vojtka v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro něho můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 3 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • tak bratrikov??ja neviem komu mam verit .... jeden rika bratrikov a druhy zase kmotrov...deti vzdyt ja to jedno... tvoj je to bratrikov a tvoj kmotrov ...
  • 100%souhlas
    tyhle lidi fakt nechapu... co je nam do toho ze mas tatinka milionare??
    a co je nam do toho ze te roman hodil do bazenu... to mu radci zavolej a rekni mu to osobne nez abys to tady vypisovala... NO COMENT *10* *16* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16*
  • boze moj ja neviem proc sa tady hadate deti...
  • neviem...ale podla mna ano. *2*
  • helenaclare
    přestante mi tady pomlouvat bráchu..... *10*
  • 39.narozeniny

    Všechno nejlepší k 39. narozeninám *4*
  • Re: Brno

    hele ted v nedeli jsem byla v brne na baby party kterou porada segry skola a byl tam romca a je prooooooste uzasnej a rikal neco ze bude mit nejaky predstaveni v brne tak nwm mno :-D
  • Re: dotaz

    Roman Vojtek a Pepa Vojtek z Kabátů nejsou v žádném příbuzenském vztahu :)
  • dotaz

    může mi někdo napsat,jestli Roman Vojtek je brácha Pepy Vojtka z Kabátů?
  • Vek je cislo a realita druha vec

    Nekdo vypada spatne uz ve 20ti a nekdo je pritazlivy jeste ve 40ti. Tak to proste chodi.... Vek jako cislo je jedna vec a realita je vec druha....
  • Re: nevite.....??

    v Řitce u Prahy *14*
  • Re: .......

    za chvilku mu bude 40 a stejně vypadá nejméně na 30 =*
  • wow

    Je to hodně sexy kluk *14* . Šťastná jeho manželka: v noci bych si to s ní vyměnil. *3* *15*
  • terezias

    Re: Re: romča

    mno my gringos vás frizky taky nemáme moc vlásce...a to že máme víc peněz než vy neznamená že násmusíš hned urážet... *5* *5*
  • terishek

    konečně!!

    no konečně bude tátou!! to to trvalo :-D má už na to věk mýmu tátovi je 35 a mě 15 ..takže má menší sklus :-D *3* *14* *4* *5* *3* *1*
  • terishek

    Re: Re: romča

    tak proč to čteš.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit