Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slunicko !!

    Ahoj Romane diky za medajli jsi machr !!Cau tvoje faninky
  • Fine

    to rps Ti fakt jde!!!no,ale ta atletika je o hodně lepší,ale potvrdil jsi,že jsi i ve virtuálním sportu skvělý...Drž se!(pozn.ze souboje na ZŠ Lysolaje 5.9.)
  • Romane aaaaaaafandím VÁM *3* *4* *4* *4*
    • Re:

      jsi dobrj....... *4* *13* *4* *1* *1* *3*
  • dÍKY

    Romane díky za podepsanou fotku moc si toho vážim.Tvoje fotka mi přišla zrovna na den mích 15 narozenin,vlastně v den po tvích narozeninách 26.11. . *1*
  • chci byt tam kde si byl ty

    jo romane byl si fakt dobrej ale ten peking me mrzí.doufam že se to jeste zlepsi protože tě mam jako vzor chci byt dobra jako ty a chci se dostat tam kde ty snad i dal ale to je jeste ve hvezdach *14* a jinak seš celkem peknej chlap se svaly co byli poctivě udelyny.tak čau *1*
  • MS

    Romčo, to nevadí, že to nevyšlo, pro nás si stejně ten nej desetibojař *4* Skromný, trpělivý a hlavně si dokázal co co většina lidí by nikdy nezvládla. Klobouk dolů před tvými výkony a reprezentece naší republiky *4* Ještě jednou veliký dík
  • Pane Šebrle nic proti vám ale měl byste se věnovat tomu co umíte.Jako moderátor?Promiňte ale to se nedá komentovat.Bylo by rozumné nechat to profíkům.promiňte já jsem gakt musela.
  • Ahoj nevěděl by někdo, kde bych sehnala podpis Romana Šebrleho, když tak pište na nykie@centrum.cz
  • Když budeš mít čas, Romane, můžeš mi napsat, jestli už ses z toho podezření vzpamatoval a jestli jsi našel motivaci do dalších závodů. Toto je má správná emailová adresa.
  • to je chlap

    To je chlap jak má bejt. Ten jeho zadeček to je něco úžasnýho a to tělo a ty nohy ...to bych tu byla do rána je super škoda že je ženatej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit