Přejít na výpis diskuzí

Roman Šebrle

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodnost

    CHtěl bych se zeptat jakou vojenskou hodnost má roman?Děkuji
    • Re: Hodnost

      myslim že major
  • dÍKY

    Romane díky za podepsanou fotku moc si toho vážim.Tvoje fotka mi přišla zrovna na den mích 15 narozenin,vlastně v den po tvích narozeninách 26.11. . *1*
  • nej

    Romane hodně štěstí na Mistrovství světa Držim palce aby se ti podařilo to poslední na co čekáš "Titul mistra světa" *4*
  • komm hier

    lidi založila jsem na lidech fórum o Romanovi tak kdo ho máte rádi přijďte jste vítáni
  • co si budem povídat

    Roman je prototip ideálního chlapa... *14*
  • podpis

    chtel bych se zeptat romana jestli by mi mohl poslat nějakou podepsanou fotku?
  • Ahoj Romane zdraví tě fandové ze Znojma! *3*
  • Chtěl bych Vám poděkovat.Díky Vám sem neměl s referátem skoro žádnou Práci *14*
  • Poděkování za podpis

    Potkal jsem Vás v pondělí. Nejsem sice sportovní fanoušek, ale vždycky Vám držím palce. Moc mě potěšilo, že jste mi dal podpis i když jste spěchal. Pro mého bráchu jste vzorem a moc ho to potěščí, až mu Vaši fotku předám. Asi jsem byl tak překvapený, že jsem se nezmohl ani na poděkování. Díky, díky moc a hodně štěstí. Honza
  • Poděkování

    Tohle pondělí jsem Vás potkal. Chci mu poděkovat za podpis co mi dal pro mého bráchu, bude to pro něj moc znamenat. Určitě jste pro mnohé malé atlety vzorem, že můžou poctive bojovat a vybojovat spoustu úspěchů. Moc rád jsem Vás potkal a asi jsem byl tak překvapenýn a za podpis ai nepoděkoval, takže díky, díky moc:) Honza

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší