Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tetování

    I LOVE ROBBIE *14* *14* *5* *9* *4* *8* *5* *1* *13*
  • moc moc prosim

    moc vas prosim, jak se jmenuje pisnička, kterou zpiva robbie williams angels v češtině???předem děkuju
    • Re: moc moc prosim

      Nevím jestli jsem Tě dostatečně pochopil. Jestli ne, tak se omlouvám, ale Angels v češtině znamená Andělé, Andílci atd. *3*
      • Re: Re: moc moc prosim

        jo, ale on jak zpívá pisničku angels, tak na tu stejnou hudbu je i pisnička v češtině a ja potřebuju vědět, jak se jmenuje, prosim neviš???
  • skvělej človíček

    Robbie je suprovej zpěvák. Jeho písnička Feel je nejúžasnější na světě. Pokaždé, když jsem se pohádala s mým nej kamarádem, tak on pustil Feel a vše bylo v pořádku. Robbie je prostě úžesnej a kdo ho nemá rád, tak toho nechápu.
  • super

    robbie je fakt super!!možná že někomu se nelíbí ale mě teda jo já chápu že každej má jinej vkus a nelíbí se mu zrovna tenhle tip!!a dyžtak pište mi na email!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • robbie = king *4* *4* *3* *3*
  • Robbie

    My best songer *3*
  • Hele Robi todle si sice nikdy neprectes,ale ZTRACIS,rekla bych propadas se neco hezkyho nazpivej a bude to dobry!!!!!
  • Robíček je fakticky ten nejsuprovější na světě!!!
  • podle me je to borec ma vlastni styl a podle toho se ridi zkracene JE TO BOREC KAZDYM COULEM
  • trpaslik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší