Přejít na výpis diskuzí

Robbie Williams

OSOBNOST 31.12.2006 
298 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RRRRRRROOOOOOOOOOOBBBBBBBBIIIIIIIIEEEEEEEEEE JJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEE UUUUUUZZZZZZAAAAASSSSSSNNNNNYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • robbie je fakt super...mám ho ráda...má dobrá ceda a hlas a je celkov ětakovej charizmatickej:)
  • Robbie je fakt kus!!!

    Tenhle ten zpěvák je fakt třída!!!! Mám ho moc ráda...
  • Robbi je fakt super.desne charismatickej, sympatickej a hlavne dobrej zpevak!!!
  • Robbie Je fakt King
  • Robbie je opravdu fakt kus!!! :o))
  • úplně boží

    Je SUPER!!!!!!mÁ SKVĚLÝ PÍSNIČKY A JE K SEŽRÁNÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Robbie je nej... je k sežrání... prostě boží!!!
  • ten nej šlovíček

    je božskej miluju ho ten nej na světe až po \\green day,ale moc sa mi líbí mam podle něho i pojmenovaného králíka:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Božííííííííí

    Nej člověk prostě božíííííííííí nemyslíte??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit