Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi super zpevak a budu o tobě psat ve skole v iformatice a pak ti reknu co jsem dostala za znamku *14*
  • happy bday!
  • A taky, já kdybych byla dítě, tak bych se asi nedokázala dívat na to, jak maminka líbá maminku a tatínek tatínka. Už jenom při představě se mi obrací žaludek, je to vážně nechutný a to mi musí dát za pravdu každý, kdo má všech pět pohromadě. Takže jak jsem řekla, radši dětský domov než TOTO. Proč jim proboha dávat nevinné děti, které se nemohou sami rozhodnout ani bránit a vydávat jim je na pospas? To jsou všichni v našem státě tak dementní a tupí, že to nikomu nedochází?
    • Prosimtě a dochází tobě, že těm dětem nebude vůbec nic chybět?? Kolik "normálních" vztahů dneska vydrží? Každý druhý pár se rozvádí. Takovýhle vztah má alespoň nějakou šanci vydržet! Já bych se teda zrovna jemu narodila opravdu ráda!!!
  • Ahoj...Rickyho Martina miluju od svych 10-ti let a nic se neznenilo,ze priznal, ze je gay.muj nejvetsi sen je porad videt ho na vlastni oci.jako jsem jsem mluvila s Vinem Diesel, videla na metr Jennifer Lopez tak verim, ze se mi to povede i s nim. Je mi 28 a porad verim. Clovek ma jit za svym snem.kdyby nekdo vedel o nejblisim koncerte ci vystoupeni v Evrope dejte vedet. Jana Balazova Luxembourg - muj fb... Dekuji a Ricky ... Still love you :)
  • Prosim vás, ty děti jsou jeho vlastní nebo si je adoptoval? Docela chudáci, docela by mě zajímalo, co z nich vyroste, když budou mít "dva tatínky" a jestli to budou taky gayové nebo budou normální. Soráč, já bych gayům a lesbám žádný děti nedávala a ani bych jim nedovolila svatby, je to abnormální a proti přírodě a všem zákonům.
    • Teď ty následky nejsou vidět, je ještě brzy, ale až bude rok 2100, tak se možná hodně lidí bude divit, kam až to došlo a to třeba už bude pozdě.
    • catalina.db
      jsou jeho vlastní, odnosila je náhradní matka. A s tím, že by homosexuální páry neměly mít děti rozhodně nesouhlasím, pokud se o ně umí postarat a dát jim co potřebují, proč ne. Lepší než aby bylo v dětském domově, nebo na ulici. A navíc orientace není daná výchovou, ale geneticky, jde jen o genetickou mutaci a může potkat kohokoli *4*
      • fyzicky je třeba bude přitahovat opačné pohlaví, ale duševně už budou poškozené.
      • S tímhle zas nesouhlasím já, existujou případy, kdy se homosexuál vyléčil a stal se hetero. Upřímně řečeno jejich děti už budou duševně poznamenané tou výchovou, bude se jim zdát normální mít dva táty nebo dvě mámy (což mi teda nepřijde ani trochu normální) a to není zrovna nejlepší výhled do budoucích generací. Ty děti už budou duševně zmutované.
  • hezoun

    je hezkej umí krásně zpívat ale na Diega Lunu prostě nemá.
  • kralicek

    to je blbost je krasny nadany tanecnik spevak jeste lepsi a je moc sexy tak nekvakejte blbosti.
  • Ja to nepopiram,je fakticky skvelej-jako umelec:dobre tanci,ma nadhernej hlas a jeste k tomu se angazuje v charite. Akorat jedna vec,ktera mi na nem vadi jsou texty jeho pisnicek-proc mi prijdou vsechny,ale opravdu vsechny :) jeho CD uplne o tom samym? Aspon jedna pisnicky by mohle bejt o necem jinym nez o tom,jak ji strasne miluje,at neodchazi(vuelve,volveras...).
  • Ricky Martin je nevírazný spěvák na takového Ramazzottiho se nechytá ani náhodou!!!
  • A..pardon,zapomnela jsem te jeste opravit za slovo zpevak!! teda,to je priserny-kolikatou tridu jsi vysel/la??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit