Přejít na výpis diskuzí

Ricky Martin

OSOBNOST 31.12.2006 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fan ricky

    Kde ste všetci fanúšikovia Rickyho Martina? .... *8*
  • Nejlepší

    Docela zajímavej týpek nejvtipnější jsou ty jeho taneční kreace! *3*
  • merunka000

    ricky

    Všechno nejlepší k narozeninám Ricky
  • Miláček

    Diego luna je fakt boží úplnej bůh lásky
  • Ricky Martin

    I LOVE YOU RICKY!!! *14*
    • Re: Ricky Martin

      *14* tak na diega lunu ricky martin rozhodně má miluju ho je prostě boží stejně jako jeho písničky
    • Re: Ricky Martin

      *14*je úžasnej nejlepší prostě super
  • Nové dvd !!!

    Výjde doufám také brzo i u nás je to koncert z letošního turné Black and White na kterém jsem byl v létě v Madridu určitě si příznivci Rickyho dvd kupte byla to naprostá BOMBA!!! už se na dvd těším!!!Více info na www.rickymartin.com *4*
    • Re: Nové dvd !!!

      DVD vyjde 6.11. aj ja sa nan tesim. Ja som to pozerala len na You Tube, ale Ty si musel mat ozaj zazitok- byt na jeho koncerte- to je moj sen. Ako si sa nan dostal? Snad sa mi to raz podari:-) *3*
      • Re: Re: Nové dvd !!!

        Zážitek to byl opravdu mimořádný byla tam spousta sedadel ale od samého začátku nikdo neseděl a všichni tančili celá hala byla plná a neuvěřitelně burácela větší slávu jsem ještě neviděl.Jinak lístky jsem sehnal přes net určitě to stojí za ty peníze zážitek mám do konce života *4*
        • Re: Re: Re: Nové dvd !!!

          Tiez si myslim, ze ten zazitok z koncertu stoji za to. No, mozem len dufat. Ale tesme sa - Ricky vyhral 2 ceny na Latin Grammy. Ricky je proste super!
  • ach...

    ať už je gay, či ne, je prostě úplně úžasnej a opravdu krásnej chlap. co asi teď dělá... *7* ach jo... :-)
    • Re: ach...

      teď je momentálne v Africe *14*
  • Možno si hovoríte "preboha je gay, fuj" ,ale nevidite to aký je naozaj ! Je úžasny človek ! Nielen preto lebo je spevák a je slávny a strašne sexi!:) Ale aj užasny tanečník a somzrejme OTEC!:) Má strašne rád deti,a preto pomáha deťom z celeho sveta!Je dobrosrdečný. Jeho piesne sú priam nadherne, aspoň podľa mňa, počúvam ich každodenne každú minútu! Mala som ťažke chvíle teraz a strašne mi pomohol tým ,že má krásne piesne:) Ved už aj moj oco aj baba mi hovorili ,či som normálna ,že všade a vždy len ON! A že mam isť na psychiatriu :D Neuveriteľne ho zbožňujem. Dá sa povedať ,že je to NAJUŽASNEJŠI ČLOVEK NA SVETE *3* *14* Milujem ho jednoducho :D *14*
    • catalina.db
      naprostý souhlas:) Taky miluju jeho písničky. Myslím si, že je to hodný kluk, který se přestal stydět za to jaký je. Rád pomáhá ostatním, hlavně dětem, a miluje svoji zem. Cením si tohoto typu lidí, a zajimavé je, že jsou to většinou hispánci - asi mají trochu jiné hodnoty než my. *3*
      • Minule som pozerala na youtube jedno video kde hovoril niečo že "moje deti sú mojím najkrajším šťastím, ktoré ma mohlo stretnuť:)" On je naprosto užasny človiečik ,ktorého nadovšetko milujem *3*
  • BOREC!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krasavec a moc sexy!!!!!!!!!!!!!!!:-}
  • orientace

    Chtěla bych se optat,zda-li někdo nevíte Rickyho orientaci..????Četla jsem nějaký příspěvek o jeho homosexuálním vztahu.je to strašně důležité-děkuji za info
    • Re: orientace

      V klidu, je to gay. :) Dokonce se svým současným přítelem vychovává dvojčátka, co mu porodila za úplatu náhradní matka. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit