Přejít na výpis diskuzí

Radu Sirbu

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teploušek

    Musím se smát jak si hrál v O-ZONE na toho hodnýho hošánka... *13* *16*
  • Re: Blbes kdo to psal

    Není. Radu je Sirbu. Ale i v rumunských článcích se občas vyskytuje Sarbu ale Radu používá Sirbu, podepisuje se tak tak to asi bude správně. *3*
  • Blbes kdo to psal

    JE TO RADU SARBU!!!!!!!!!
  • Re: Radu

    Szia Radu! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK! HAPPY BIRTHDAY! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! HAPPY BIRTHDAY! MÉG SOK-SOK-SOK ÉVIG!
    "Valahol van egy sziget,boldogság a neve legyen az a tied"
    Szeretnék nektek ajándékot küldeni,de sajnos nemtudom az autogrammcímedet! Elküldenéd nekem? ADDIG IS LÉGY HAPPY!!!

    O-zone: *4*
  • page

    www.radu-sirbu.er.cz *1*
  • Radu :)

    Radu jest super. I'm from Poland ;) Radu uwielbiam Cię i uwielbiam też O-Zone (Radu I love you ant love O-Zone too)Pozdrawiam!:*
  • RADU SUPER

    RADU IST COOL SUUPER :) *3* *3* POLAND :)
  • *3*hola, un saludo para *3* una voz tam hermosa como la tuya, *14* eres super especial, un abrazo y muchos exitos Radu, eres super muchos kisses marlen *14*
  • Radu je nééééééééééééj!!!

    Zdarec RaduChtěla bych ti říct,že je mi líto,že to ten vůl Dan zkazil a celá skupina se kvůli němu rozpadla.Ty ale zpíváš nádherně,tak doufám,že toho využiješ a zpívat budeš dál,i když třebe sám.Měj se s Annou móóóóóóóc krásně *1* *15* Zatim ZDAREC *14* *3*
  • Radu Sarbu

    I LOVE YOU.YOU ARE BEST
  • Radu Sarbu

    I LOVE YOU.ZOU ARE BEST!
  • Prostě název =o)

    Ahoj Radu. *4* Sem tvoje velká fanynka a chtěla bych ti vzkázat,aby ses měl s Annou dobře a že ste byly moc fine skupina! *14* Škoda že to všechno Dan pokazil... *9* Měj se paaaaaaaaaaaa *14* *14*
  • Ty můj myšáčku *3* *14*
  • Radu Sarbu

    Radu is the best on the world,Radu wonderful sings =o)
  • Radu is the BEST!!!!!!!!!!!!!!!=o)
  • RADU

    I LOVE YOU RADU!I LOVE YOU RADU AND O-ZONE!!!!I LOVE YOU RADU SARBUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • RADU

    I love you RADU.RADU is God.Radu is best!!!He is best boy on the world!!!!Take care!Without any doubt is best RADU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3*
  • Radu

    Ahoj Radu ako sa mas,volam sa Simona achcela bz som vediet ci je to pravda ye sa mas zenit.moje meno jeSimona Behulova.Vsimla som si na tebe ,cez obrazovku ze si velmi romanticky,Jeto aj v skutocnosti.Chela by som sa s tebou stretnut,velmi myslim to vazne,dala by som ti svoju adresu keby si i ti mne dal svoju adresu.Chcem sas tebou velmi stretnut.Chcem ti nieco o sebe povedat ze som uprimne dieca,normane a slusne.Moja adresa jeSimona Behulova,Okruhle 137 09042.Bzvam v dedinke vOkruhlom na VychodnomSlovensku.CHcem ti jednuvec povedat,ze by som sa chcela za teba vydat,myslim to vazne keby si prisiel na Vychodne Slovensko.Prosim ta Odpis mi.Nechcem aby si si myslel ze som splasene dievca,veru nie som.Bye your Sncerely.To me amor,Radu.
  • <3 DaN

    Dan je nejkrááásnějšíííí!!!!DAN is BEST!!!!!!!!!mám tě mocinkY ráda DANE!!!:)posííííláám moooocinky pusinek!!!!!
  • Gdje si?

    GDJE SI DO VRAGA?? DVA-TRI PUTA NA DAN GLEDAM PORUKE ALI NIŠTA!!! JEBOTE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit