Přejít na výpis diskuzí

Radim Uzel

OSOBNOST 4.4.2010 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Uzel uráží stále prostitutky jen nevím co furt s nimi, proč je stále řeší? Tak do bord... nejdu a neřeším. Řešila bych raději jiné podstatnější věci jak bordely *14* *14*
  • *15* *1* *8* *12*
    • Jo
  • Sádra za 400 Kč....

    Vážený pane doktore,
    v Právu 4.8.2011 jsem si přečetl Váš příspěvek ke zdravotní péči. Dosud jsem si Vás pro Vaše názory velmi vážil,ale po přečtení článku jsem získal názor, že Vás již také "zformovaly" peníze k obrazu svému. Vaše přirovnání operace např. kyčelního kloubu za 20 000Kč k pořízení mercedesu nebo dovolené za 100 000Kč je z morálního a především lékařského hlediska opravdu obludné. Mercedes nebo dovolenou nemusím mít, ale kvalitní kyčelní kloub bude velmi ovlivňovat i můj další život. Ať si zbohatlící kupují mercedesy a dovolené za kolik chtějí, ale proč se jako lékař! snažíte tuto filosofii přenést i do zdravotní péče? Osobně se domnívám, že jste se tímto názorem veřejně stal zastáncem zdravotní péče pro chudé a pro bohaté, kterou by dle Vašich slov "měl určovat průhledný tržní mechanismus".Nakonec se i vysmíváte šéfce odborů za její připomínku. Vím, že můj přispěvek je Vám zcela jedno a jen doufám, že nejen pro mne jste přestal být lékařem a stal jste se obchodníkem se zdravím. Bohužel.


    S pozdravem
    Bohuslav Šeba
    Praha 10
  • ochabnutí

    dobrý den chtěl bych se zeptat je normální aby při pohlavním styku jsem vydržel prvních pět minut a udělal se.Jenomže potom nastane ochabnutí penisu a znovu stopoření už nedojde.S partnerkou jsem 3měsíce a už sme stoho oba dva zoufalí.Co mám dělat?Je mi 30let. s pozdravem
    Jan Štěpánek
    • tak normalni to neni my soulozime cirka pul hodiny a vic pak po deseti minutach na to jdeme znovu a tak celou noc 5x nekdy i 7x
      • Tak každý frčí na nějakém tom prohřešku *1*
  • Dotaz

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat co znamenají erotické sny.A jaký mají význam.Mám totiž dost často sny o ženách a nevím co si o tom mám myslet.Mám přítele a ten to také nechápe.Děkuji za odpověď Lenka
  • jak zvětsit vaginu

    dobry den, chtela bych se zeptat, kdyz mam s partnerem pohlavni styk tak to desne boli nemohu se proste otevrit :( tak uz radej nesoulozim..neporadil by jste mi jak by sli uvolnit svaly nebo zvetsit pochva ? prosim.. dekuji *7* *9*
    • Re: jak zvětsit vaginu

      ahoj, to se mi stávalo také, zkuste s partnerem sex ve vodě a nebo gel.A pokud to je tvůj první tak to také může být tím, že se stydíš nebo máš strach ze sklamání partnera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit