Přejít na výpis diskuzí

Radek Štěpánek

OSOBNOST 26.9.2007 
108 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gratulace k postupu!

    v Davis Cupu! *1*
  • Zítra hochu..

    ..dost se snaž a české šance nepokaž! *1*
    Ne,vážně,boj to bude,držet palce budu všude!!!!!!!!!!! *15* *15* *1* *1* *15* *15* *1* *15* *1* *15*
    Hodně štěstí kámo! *1* *15*
  • jely

    Má pěkné tetování...

    ...je to tenisová star a proto má na rameni vytetovanou hvězdu!!!! *1*
  • ett

    Radek je borec!

    Porazil Verdasca i Federera!! *1* *15*
    • Re: Radek je borec!

      jo jsou dobrá dvojka s tomášem *3*
    • klarissa

      Re: Radek je borec!

      ..a taky Roddicka a spoustu dalších!! *1*
  • georgino

    Radek jak se koupe v bazénu je zde...

    ...
    http://www.ct24.cz/sport/59694 -stepanek-nechybi-v-nominaci-tenist u-na-davisuv-pohar/ *15*
  • kiris

    Radek vzdal zápas ve finále !

    Konec finále po 26 minutách

    Finálový duel Hájek - Štěpánek skončil mnohem dřív než všichni čekali, po šestadvaceti minutách za stavu 0:6 šel Radek Štěpánek podat ruku Janu Hájkovi a už v zápase nepokračoval…

    Třebaže celým turnajem procházel docela v pohodě, statečně se pral se soupeři, ve finále však už tělo řeklo – ne. "Jdu krok za krokem, každý vyhraný zápas je pro mě bonus, ale zatím si nemohu dávat žádné velké plány, musím být především hodně trpělivý," říkal Radek Štěpánek po semifinálovém duelu s Golubjevem. Že Radek není ještě v tolik potřebné kondici se projevilo hned na začátku zápasu. Hájek měl navrch a Štěpánek brzy poznal, že nemá naději… Při slavnostním ceremoniálu popřál Hájek Štěpánkovi hodně zdraví.
    Co říkal Hájek na tiskové konferenci? "Samozřejmě mám z titulu velkou radost, jen mě mrzí, že Radek nemohl dohrát finále kvůli zdravotním problémům. Je to ale jen a jen tenis a věřím, že se Radek dá brzy dohromady a bude pokračovat v návratu na dvorce. Kdy jsem poznal, že Radek není úplně v kondici? Ve druhém gemu jsem ho trochu rozběhal a zdálo se mi, že přece jen nestíhá. Nevěděl jsem, jestli má něco s nohou nebo zda má nějaký jiný problém."
  • toniajakojo

    radek na dítěti zatím nepracuje...

    ...!!! *15* *15*
    • verenika

      Re: radek na dítěti zatím nepracuje...

      až začne,dá možná vědět !!! *15*
  • provas

    hádka s rozhodčí...

    ..neuznala mu 2 body,a tak jí narazil klobouk do ksichtu se slovy:Teď snad uvidíš líp !!!! *1* *15*
  • jaksitaksi

    I love him! Miluju ho!!!

    Moc se mi líbi a navíc skvěle hraje! *14* A že teď vypadnul z Wimbledonu? Vždyť byl krátce předtím zraněný!!! *9* Ale já už si ho ošetřím!!!! *14* *14*
  • chelsea22

    Je to borec a jak krásně hrál a mluvil včera v televizi!!!

    Je neuvěřitelně talentovanej,navíc vypadá úžasně a má charisma,narozdíl třeba od Berdycha!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit