Přejít na výpis diskuzí

Přemysl Otakar I.

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to jen matení lidí

    ahoj no řeknu vám musela jsem napsat o přemyslovcích referát četla jsem si to moc se mi to nezdálo , ale tyhle příspěvky mi to potvrdili smažte to mate to lidi DÍKY
    ps:za tohle bych asi dostala za pět *13*
    • Re: je to v poho

      jeto vsecko pravda a tembuzerantum nevjer ch tej byt jen zajimavi *15* a chtej se vytahovat *3* a vjermy ja mam pravdu *13*
    • Re: je to jen matení lidí

      To je vše pravda.
      Ve škole sem stím uspěla a mám stoho 1.
      Tak nevím všechno tu je pravdivé jak říkám pravdivé
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      *8* *1* *10* *13*
  • KDO TO PSAL?

    Ten, kdo je autorem takoveto smesice, ktera ani neni zcela pravdiva by se mel stydet...
    • Re: KDO TO PSAL?

      Taky na tu čumim stouri..byl to nakej matlas..estli to budy mit v rocnikovce spatne tak ho podle IP adresy najdu a odstrelim...
      • Re: Re: KDO TO PSAL?

        je to nepřehledný
        • Re: Re: Re: KDO TO PSAL?

          a nejen nepřehledný...něco tam je blbě, něco tam pro změnu chybí vůbec...
  • Proč ty bludy?!?

    Divím se,že je někdo tak odvážný a zveřejní takové bludy.Švábenský-to tahá za vlasy!Syn z prvního manželství byl Vratislav atd.atd.Mám rád historii a na tyto stránky jsem narazil poprvé a nedá mi to "ozvat se".Matoucí príspěvky by měl admin korigovat.Názory můžu mít všelijaké,ale historická data jsou jenom jedna.Přeji všem lepší počtení o historii než je tento Přemysl.
  • Přemysl Otakar I.

    Když si nejsem něčím jistý,nepíšu o tom a když nevím a píšu,jsem blb.
  • Hodne prekroucene dejiny. . U lodenic Bedrich prohral, vitezem byl Sobeslav, Premysl tam vubec nebyl. Navic spojencem Barbarosy byl prave Bedrich nikoli moravska knizata. ..... bud se zajimate o historii a nebo o pohadky... hm? ;)
    • Bitky u Lodenic boli dve : ) ...... mate pravdu sj Vy :)
    • Tak u Loděnic vyhrál, ale byl to Přemysl ne Bedřich nad Otou ze Znojma.
      Jinak Barbarosa je přesně :D i když .... podle toho kdo vládl na moravě
  • Smazte to

    smazte to. 1212 ne 1204
  • ježiš taky děti se tady strapnují..... bežte si spamovat někam do prd**e!!
    *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Smázněte to

    Některe věci sou tam dobře, ale že by bulka sicilská byla 1204 to je kardinální blbost...a překlepů je tam taky dost
  • ;-)

    *8* ho vno
    • Re: ;-)

      ty debile vis kolik stim si musel dat nikdo prace a ty jim jeste nadavas debile *16*
  • Smažte tooo!!

    Smažte to jeto hrozné...vůbec to neni pravda *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit