Přejít na výpis diskuzí

Pierre Bouvier

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    Naživo je tak sladkeeej *14* má uplně sametovej hlásek!!! Koncert byl naprosto nezapomenutelnej... *3*
    • Re: koncert

      Jojo a zaslouží si obdiv! Dvě hodiny lítat po podiu a do toho zpívat!!! *14* *14* *14* *14*
  • pierre

    tak pierre je ten nej zpevak jakyho znam no proste zpiva uzasne a simple plan 4 ever *3*
  • on je strasne sexy! zboznujem ho! aj celu skupinu simple plan :)
    • nelmo002

      Re: ♥

      přesněě *14* *14* *14* *14* *3*
  • Tenhle chlapík, to je dokonalost sama *14* má tak nádherný hlas a texty písniček kapely Simple Plan jsou prostě dokonalý, hlavně Welcome to my life,to je tak pravdivý a smutný *9*
  • Prostě Pierre

    Je to taková osobnost, která si zaslouží obdiv. Stejně tak jako celá kapela Simple Plan, to co všechno ve své kariéře udělali je nazapomenutelné. Moc jim všem přeju úspěch a to nejlepší. Pierre je mi nejsympatičtější a je prostě skvělej. Přeju mu jen to nejlepší a doufám, že se mu to dostane. On si to zaslouží. Miluju jejich hudbu. Strašně mně pomohla a to jim nezapomenu. Diky kluci *3* ...ste to nejlepší co vkročilo na hudební scénu a jste upřímní *4* ... a moc vam děkuju... Pierrovi obzvlášť...a přeju moooc úspěchu v jeho vztahu s jeho přítelkyní... *4* zaslouží si to!!§ *3* ...díky SIMPLE PLAN *3*
  • good

    ses fine moc hezky spivas ses proste good
    *4*
  • pierre

    Pierre je fakt užasny a moc hezky.uplně ho zbožnuju,ale myslim, že nejsem sama,že? *4* *4* *14*
  • ..

    Jéé Pierrek je upa klásňoučkej.. ůplně nejlepší zpěvák.. *14* *14* SP 4ever!!! *14* *14*
    • teri.turner

      Re: ..

      aby si se z něj neposlala *15* .... ale SP mam ráda *4*
  • maj_ki

    narozeniny

    Všechno nejepšíí přeju Pierre!! *14* Uplně nejkrááásněšíí skupina jste a ty máš uplně kráásnej hlas.. *14* :) :)
  • je to bloučíííííííííííííí

    je to zlatíčko, kéž by k nám přijeli na tour!!, *14* *14* já ho miluju!!!!!!§ *1* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit