Přejít na výpis diskuzí

Pierre Bouvier

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pierre

    Pierre je fakt užasny a moc hezky.uplně ho zbožnuju,ale myslim, že nejsem sama,že? *4* *4* *14*
  • Krásňoučkej!!!

    Takže Pierre je úpa až moc dokonalej... Je fakt úžasnej!!! A ten jeho has.. OU.... *14* Doufám jako že nějakej koncík proběhne.... ZATIM... Mějte se.... *15*
  • My

    Je to moje zlato.. a to mi nikto nevezme!!!!!!!!!!!!!! Ja ho zboznujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o)))
  • to je prostě drahouš

    ať někdo o něm zkusí říct, že je ošklivej nebo tak něco a je synem smrti *1*
  • I love Pierre

    Miluju ho!!!!Je fakt boží a moc hezky zpívá........A taky má styl!!!JAko celá skupina SP!!!!Spolu s davidem jsou nej!!!
    Ne jako sračky tokio hotel!!!!! *14* *14* *14* *14* *13* *8*
  • good

    ses fine moc hezky spivas ses proste good
    *4*
  • Nejlepší!! :o))

    Pierre je moje zlatíčko..krásně zpívá a má v sobě to, co má mít pořádný rebel!! *14* *14*
  • Prostě Pierre

    Je to taková osobnost, která si zaslouží obdiv. Stejně tak jako celá kapela Simple Plan, to co všechno ve své kariéře udělali je nazapomenutelné. Moc jim všem přeju úspěch a to nejlepší. Pierre je mi nejsympatičtější a je prostě skvělej. Přeju mu jen to nejlepší a doufám, že se mu to dostane. On si to zaslouží. Miluju jejich hudbu. Strašně mně pomohla a to jim nezapomenu. Diky kluci *3* ...ste to nejlepší co vkročilo na hudební scénu a jste upřímní *4* ... a moc vam děkuju... Pierrovi obzvlášť...a přeju moooc úspěchu v jeho vztahu s jeho přítelkyní... *4* zaslouží si to!!§ *3* ...díky SIMPLE PLAN *3*
  • miláček

    Pirre je nejhezčí na světě a a simle plan maji bozi hudbu *14* *14*
  • je to bloučíííííííííííííí

    je to zlatíčko, kéž by k nám přijeli na tour!!, *14* *14* já ho miluju!!!!!!§ *1* *15*
  • miláček

    je tak krásnej a zpívá božsky ..........
    nikdo se mu nevyrovná *4*
  • moje sluníčko!

    je to moje sluničko mám ho mocinky ráda! a on to ví!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *3*
  • je to nejhezčí člen skupiny Simple Plan bezvadně zpívá a má perfektní vkus!!
  • By the way...

    Inu holt Olsenovic děvčata moc nemusím a bohužel vím,že si s nimi zahrál ve filmu...Proto zjišťuji,že se stávají dost komerčními,tak ale,kdo by v téhle době neudělal všechno pro prachy?:)
  • pro zajimavost

    pierre se narodil 9.5. a neni to herec je to zpevak a jenom si strihl roli v new york minute se setrami olsenovic a hraje ve skupine simple plan a je hlavni zpevak a taky hraje na kytaru ja ho miluju *14* ale asi podle novych zprav ma nejakou holku(stetka) *8* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit