Přejít na výpis diskuzí

Pierre Bouvier

OSOBNOST 31.12.2006 
95 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chuckisssek

    Happy Birthday

    Happy birthaday Pierre!!! A ty Franchie taky.
  • vladka182

    vsetko najlepsie!!!

    vsetko najlepsie Pierrovi aj Frenchiemu *14* nak su Simple Plan taki dobri ako doteraz!!! *14*
  • Happy Birhtday

    Pie všechno nejlepší k tvým krásným kulatinám *14* a všechno nejlepší k narozeninám i Frenchiemu *14* Pie I<3U
  • avril3

    všechno nej

    všechno nejlepší k třicátninám....miluju tě *14* *14*
  • xxx

    taky se připojuju,takže HAPPY BIRTHDAY!!! *3*
  • Sry

    sry jsem se přepsala BIRTHDAY!!! Tak a je to!
  • HAPPY BRITHDAY PIERRE

    PIERRKU VŠECHNO NEJLEPŠÍ K 30.NAROZKÁM. AT SE TI DAŘÍ A CELEJ KAPELE. P.S.: Pěkně to oslavte....řeru tě!!!!!!!! *14* *14* *1* *3* *5* a nekuř *15*
  • pink210

    HAPPY BIRTHDAY

    Všechno Nejlepší k 30átinám Pierre...upa nejvíc tě žeru *14* ...ale to nejsem sama *7* ...to je bře..páč by jinak nebyli Simple Plan...a žádnej Pierre Bouvier...takže přeju co nejvíc let Simple Plan...ať pstě vydrží až do smrti *14* ..taky ti přeju abys našel tu pravou a založil si sní rodinu *15* ...TAKŽE HAPPY BIRTHDAY PIERRE *3* *3* *3*
  • barushb.d.

    nej zpěvák

    Dle mě je to nej zpěvák na světě *3* Má naprosto úžasnej hlas... a je i krásnej!!! *3*
  • castelymy

    pierrrrrreeeee

    ja ho taaaaaaaak milujem *14* uplne najkrasnejsi chlap jakeho znam :) skoda ze mi to z koncertom nevyslo ale raz sa tak stane :) PIERRE JE NAJLEPSIIII *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit