Přejít na výpis diskuzí

Pierce Brosnan

OSOBNOST 31.12.2006 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boží James Bond i s Craigem, ale Pierce se mi taky hodně líbí v Mamma Mia! *14* *14*
  • No jako teda v Johnny English nehraje Ambroza! Ambroza hraje Dominic West! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Luky1987
    Brosnan je parádní bond za jeho The Golden Eye a Die Another Day ho uznávam
  • Všechno nejlepší k narozeninám *3*
  • Všechno nejlepší k narozeninám. Jseš OK *16*
  • Nejlepsi Bond je Brosnan,Craig na neho nema a nikdy mit nebude *4*
  • Druhy nejlepsi Bond /po Connerym ...../ mel 60 let. Sakra, ale ten cas leti .......
  • Vše nejlepší k narozeninám *3*
  • Happy Birthday *1* *2*
  • presne, Bond v podani skveleho Brosnana je nejlepsi, Craig na neho NEMA a nikdy MIT NEBUDE.
  • James bond v podání pierce brosnana
    je nejlepší *4*
  • nikola1313
    Všechno nejlepší k narozkám. *3* *4* *2* *15*
  • všechno nejlepší :)
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pierce a Meryl

    pierce je nej chlap a v aférách thomase crowna je fakt sexy a v mama mia božsky spíval *14*
  • Re: narozky

    ....ne,to jsem napsala špatně...........zůstaň svůj... *4* *4* ......
  • narozky

    Jsem jen jedna z těch snad milionů fanynek které by chtěly Piercovi popřát.......je to můj velký idol.Obdivuji ho za to,že bojuje za záchranu ohrožených druhů,třeba velryb...Má rád kreslení,stejně jako já...Pro mě je to skvělý herec,má charisma............navíc je vážně pěkný chlap *4* *14* .....přeji jen to nej,a zůstaň krásný *4* *3* *14*
  • secrets107

    narozeniny

    preju vse nej, hlavne vela skvelich roli v uspesnych filmoch *3*
    Ja ho proste miluju *14* *14*
    je taky uzasny az se to neda popsat
    *14* *14*
  • narozeniny

    vše nej *14*
  • lildinka

    Pierce je nejj...

    Pierce je tak skvělej a sexy...miluju ho *14* *14* *14* *14* *14*
  • I love you,Pierce!

    Ja ho proste zeru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!Jo a pro vsechny jeho obdivovatele v telce s nim davaj Remingtona Steela a tuhle sobotu ve 20:00 film-Kdyz se setmi.Jo a nevite jestli prijede na festival v Karlovych Varech?On je tak sexy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1* *14* *14* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit