Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímnou soustrast, sama jsem bojovala s touto nemocí, vím , jaké to je projít chemoterapií, bojujte
  • Dobrý večer. Právě jsem se dozvěděla tu smutnou zprávu o panu Zelenkovi. Paní Petro, upřímnou soustrast! Myslíme na Vás v této těžké chvíli.
  • Vše nejlepší k narozkám přeje souznitel v dnu narození Haničky písničky. Kamil *4* *4* *4*
  • Re: raritka

    Písnička je na dvoj cd Motorest a Exploduj! *4*
  • skvělé

    24.11.2010 jsem byla na jejím skvělém koncertě v Divadle Hybernia. Její koncert byl samozřejmě famozní jako vždy...nádhera...má prostě úžasnou barvu hlasu a navíc je děsně sympatická...
  • Re: ve filmu

    Koncert
  • koncert - Pardubice

    Děkujeme za úžasný dnešní koncert v Pardubicích...bylo to fantastické, nelze to vyjádřit ani slovy, dokonalé!!!! Aplaus byl i ve stoje. Petra janů je prostě skvělá *4*
  • tommokros

    Re: ..prostě nejlepší...

    jasně že to bude skvělé, to si piš! chystám se tam také - jinak přehled vystoupení Petry najdeš na mých stránkách http://tommokros.webgarden.cz v rubrice "koncerty, vystoupení" - jsou tam termíny koncertů až do konce roku.
  • tommokros

    Re: ve filmu

    Film byl natočen v roce 1980 a jmenuje se "Koncert".
    Bohužel nevyšel na žádném médiu, ani na VHS ani na DVD. Škoda.

    Pokud jej chceš vidět, můžeš navštívit mé stránky a tam jej najdeš celý...
    Http://tommokros.webgarden.cz
  • ve filmu

    Zdravím, neví někdo jak se jmenuje film ve kterém hrála? Byla tam zpěvačkou, myslím, že se to odehrávalo v Ml.Boleslavi a někde z okolí (asi Valdice) utekl vězeň, který ji pak unesl?! ... jen tohle si matně pamatuju...
  • ..prostě nejlepší...

    ...27.10.2010 v 19 hod koncertuje Petra Janu ve Velké Bystřici u Olomouce..super zážitek,už se nemužu dočkat...:))) *3*
  • Re: díky

    petra je vynikající zpěvačka prostě je super
  • díky

    Včera,tj.29.5.2010 bylo Vaše vystoupení na oslavě města Bystřice n.P.A bylo vážně moc pěkné.Za tento krásný zážitek Vám děkuji,a do dalších let přeji vše nej,nej,nej. *3* *3*
  • Dobrý den

    Milá Petro,
    dodatečně gratulace ke krásným narozeninám a dovolte mi dtaz zda ještě platí akcie na Dostihovou stáj Petry Jaů z roku 1990.
    Předem Vám děkuji za odpověď a přeji samé krásné dny a hodně lásky.
  • tommokros

    Re: Re: Re: prozba

    Veškeré potřebné jsem zaslal e-mailem. *3*
    hezkou zábavu na mých stránkách!
  • Re: Re: prozba

    Dobrý den, bohužel se mi nedaří na webu zaregistrovat a tak bych si chtěla počíst o Petře Janů...Marně sháním i její CD jako Jedeme dál II. neb to mám jen na MC...V pátek jsem byla na koncertu Petry Janů a ještě dnes jsem z toho prostě hin, jinak to ani nelze vyjádřit...Petra Janů si nás získala i svou vstřícností ke svým posluchačům, na nic si nehraje, je vtipná, skvělá a vypadá fantasticky!!!
  • Re: Web stránky

    Dobrý den,

    na stránky bych se moc ráda podívala, ale bohužel mi nějak nejde se zaregistrovat..., což mě mrzí...Marně sháním CD Jedeme dál II., mám jen MC...Petra Janů je skvělá, byla jsem na koncertu v Hradci Králové a nemám slov, musím ten zážitek rozchodit:-) Petra je tak milá a na nic si nehraje, má náš obdiv a především velký dík!
  • tommokros

    Re: Re: Re: prozba

    jakou?
  • Narozeniny!!!

    Naše milovaná Petro,
    přejeme Vám všechno nej k dnešním krásným narozeninám!At nám všem děláte radost,jako doposud!
    Martin *14*
  • celebrita222

    Petra a Duety!

    Hroooznš moc jí fandím v soutěži čt1 Duety když hvězdy zpívají!
    Je uplně nejlepší, akorát musim říct že Vojta jí to sem tam skazí :-/ ale nic se naštěstí neděje!
    Mějte se! *14* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit