Přejít na výpis diskuzí

Petra Janů

OSOBNOST 31.12.2006 
150 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý večer Petro,využívám tuto možnost Vám napsat.Mé přání je se setkat.Je to asi velká troufalost, že ano?Dne 8.3.06 vystupujete v pořadu pana Krause v Náchodě,hotel Beránek,tak mě napadlo pokud budete mít "time and taste" napište mi prosím.
  • pozdrav

    Ahoj Janí,právě prohlížím Tvé stránky,proto Tě moc zdravím a držím palečky. Martin(Slaný)
  • Zdravím Vás, paní Petro. Jsem ročník 1959 a jsem váš věrný posluchač již řadu let. Všechny vaše desky se mi velice líbí, ale velmi mi utkvěla v paměti deska z roku 1984 12 Famous.....Měl jsem LP, ale bohužel jsem jí ztratil.Vzhledem k tomu, že tuto desku sháním neúspěšně již několik let, volím poslední možnost.I když nerad Vás tímto obtěžuji,prosím Vás,zda-li mi můžete pomoct a desku poslat (samozřejmě na dobírku),byl bych Vám velice vděčný, protože to je skutečně famózní deska. děkuji a přeji Vám klidné prožití vánoc a hodně štěstí a zdraví a ještě dlouho zlato v hrdle s pozdravem Karel Prokeš Španielova 1265 Praha 6 - Řepy II 163 00
  • Dobrý den Petro, jste moje nejoblíbenější zpěvačka, máte krásný hlas a jste mi sympatická! Chtěla bych se s váni někdy potkat! Je mi 15! Nějak mi napište! Mockrát předem děkuji Pavla
  • Taky tak........ :-)
  • ahoj

    ahoj petro kdy budes mit vyspopeni v olomouci dik za odpoved jindra
  • petra umí

    Petra má v naší populární hudbě jednu naprostou prioritu a to je barva jejího hlasu a hlavně to, co s tím hlasem dovede vykouzlit. Rozsah přez tři oktávy , artikulace a jasná barva hlasu ve výškách, kde ostatní její kolegině z naší pop-scény jen sípěji a chrčí je úžasná. U nás konkurenci nemá a ve světě dovedou podobně zpívat jen dvě zpěvačky: M.Frederiksson(Roxette) a Jenifer Rusch.
    • Re: petra umí

      Milý obdivovateli "Hvězdy jasné" máš velikou pravdu, konečně jsem narazila na člověka, který sdílí stejný názor jako já!Díky Iveta
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER

      Byla jsem na vašem koncertě v Rychvaldě 13.10.2007. I když byla hrozná zima, byla jste prostě jednička. Nic vás nevyvedlo z míry. Jste prostě pořád super. Chci vám také popřát k vaším blížícím se narozeninám, hodně zdraví a hlavně, aby vám to pořád tak krásně zpívalo. Myslím, že některé " SLAVICE" strčíte do kapsy.Hodně úspěchů přeje vaše věrná posluchačka Mirka
      • Re: Re: SUPER

        V tom Rychvaldě jsem byl taky,Petra tam zpívala na halfplayback-ta hudba to je počítačová umělina,To by chtělo živou kapelu,obnovit Pro rock,to by asi hodně lidi nechápalo ten nářez.
        • Re: Re: Re: SUPER

          ahoj fanklubáija rad poslouchám petru i dnes a covi.k

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit