Přejít na výpis diskuzí

Petr Sepeši

OSOBNOST 14.12.2008 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co vim

    Ja vim od my mamky,ze mel take milenku tady u nas v Chomutove,krasnou barmanku,za kterou jezdil dost casto,mluvilo se o nich po celem Chomutove.Buh vi jestly nema po svete jeste jiny deti,ale nedivym se mu,byl krasny a uspesny,ktera by ho nechtela. *14*
  • Je to pravda

    Nevite nekdo,jestly byl Petr zenaty,jsem z Chomutova a slysela jsem,ze byl Ivete neverny,tady od nas s nejakou barmankou.Jinak jsem je moc a moc rada poslouchala,v ty dobe my bylo 8 let. *4*
    • leninav

      Re: Je to pravda

      Petr ženat nebyl zda je pravda že měl přitelkini Majku tenkrát z Kotvy snad pravda je ale zda syn ktery se této ženě narodil se neví ale má některé rysy po Petrovy byl vyfocen v Blesku rok 2000 *13*
    • Re: Je to pravda

      Zdravím
      Ne, Petr pokud víme, byl s Ivetou. vídali jsme je, jak přecházeli přeš hřiště. Moc jim to spolu slušelo.Jak to bylo nebo nebylo s přítelkyní, co mu porodila dítě, jak se tu píše v následujícím článku, také nikdo nic nevi..
      Petře, odpočívej v pokoji.
    • Re: Je to pravda

      Dobrý den, Petr ženatý nebyl a měl přítelkyni-která mu po smrti porodila dítě.
      Romana
  • Milý Pétře,

    no tak se tady musím přiznat,že jsem ho ve svých asi 16 letech tajně milovala....asi jako každá holka vté době,vypadal a zpíval dobře,dneska si pouštím jeho písničky a vzpomínám...bylo fakt krásný....péto,díky... *14*
  • jirkakratas

    Je ho škoda.

    Je škoda, že tak brzy odešel z tohoto světa. Ale co jsem zaslechl, tak jeho smrt byla úplně zbytečná. Na tom přejezdu byly závory, které sklopení zabírají pouze polovinu vozovky a on se je snažil objet. Bohužel zrovna v tu chvíli tam přijížděl vlak a to se mu stalo osudným...
    • Re: Je ho škoda.

      já Petra s ivetou poslouchám od svých 4 let,a pořád jsou u mě jednička.Bydlela jsem s rodiči přímo v Aši ve vchodě co jeho maminka.S mojí se obě navštěvovali a ráda si i dnes poslechnu vyprávění o něm i jeho mamince. bohužel již také není.Je to velká škoda,mohl to dotáhnout hodně daleko. *8*
      • Re: Re: Je ho škoda.

        Dobry den,mohla byste my napsat neco o Petrovi,jaky byl,jestly byl opravdu zenaty,byl pry nevernik.
        • Re: Re: Re: Je ho škoda.

          PETR SEPESI BYL SIKOVNY OGAR A JE JEDNO JESTLI BYL NEBO M NEBYL ZENATY SKODA ZE UZ NENI *9*
      • Re: Re: Je ho škoda.

        ahoj, moc by mě zajímalo jakej vlastně Petr byl. Byl ženatej.. někdo říká, že byl. Je ho moc velká škoda! Byla bych moc ráda, kdyby udělali nějakou vzpomínku v TV.. bylo by to super.
        *4*
      • Re: Re: Je ho škoda.

        Ta jeho fotka v uniformě je mi velmi známá byl to totiž můj mazák na vojně.Válčíli jsme v Unhošti na Čeperce u Kladna.Petr šel do civilu 82 já 83 a za dva roky se mu to stalo.Fotka s kytarou je z nějaký soutěže kterou vyhrál a byla otištěna v časopise když jsem přišel do civilu a hned poté začal zpívat a záhy i žít z Ivetou Bartošovou...........

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit