Přejít na výpis diskuzí

Petr Janda

OSOBNOST 21.11.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den. *1* *2* *15* *3* *4* *5*
  • Nehledáte správce na propasti ovládám různé práce bydlím 8km od Vás.pe.cu@seznam.cz
  • Lidé jsou různí.Každý člověk má svoji volbu.Někteří pijí,jiní kouří a někdo zase rád hodně jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • zpěvák

  • Petr Janda je fanoušek Bohemians Praha 1905(klokan).

  • Všechno nejlepší hodně zdraví,štěstí a spokojenosti.....
    Milí Petře. *4* *4* *4* *4* *4*
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • Milý Petře, jsem Váš věkový vrstevník, který neproflákal ani minutu svého života. Jsem vzdělaný v rozsahu, jakým se může pochlubit jen málokdo u nás, působím jako mezinárodní expert s celosvětovou působností ve dvou odborných oblastech týkajících se výchovy dětí a nové generace dospělých už 55. rok. Zřizuji a financuji dětské výchovné projekty, protože od revoluce nám zde vládnou největší političtí šmejdi jaké nelze ani vymyslet, a kteří nepovažují ani mladou generaci za svoji cílovou skupinu občanů jako lepší budoucnost státu!!! Mezi největší sabotéry společnosti považuji právě šmejda z Hradu a jeho příznivce, jejichž IQ je pod nulovou úrovní. Stejně jako Vy, jsem od zahájení kampaně uchazečů o Hrad na straně prof. Drahoše, kterého znám desítky let. Zeman rozdělil národ na dvě skupiny občanů - na vzdělané a duševně zaostalé. První mají zájem na rozvoji společnosti směrem mezi vyspělé státy světa, ti druzí se jen vezou a vegetují z výsledků práce vzdělaných. Podle chování jde o lidský odpad. Proto se pokuste ignorovat jednoho duševního mrzáka, jehož mozek dávno zanikl a přešel do stádia největší demence. Nemohu na Vás najít jiný kontakt, tak využívám tuto možnost. Moc Vás a Vaše příbuzenstvo zdravím.
  • Rockový zpěvák,člen skupiny Olympic.

  • Dobrý den. Nedávno jsem Vás slyšel vyprávět o pěstování rajčat. Nesmí sazenice zmoknout ani být ve vlhkém skleníku = musí být stále otevřený i v
    noci nebo když je chladno! Nejlépe když ve skleníku odstraníte několik
    skel, ale ne na střeše! Pěkný úspěch i ve zpívání. Kílec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit