Přejít na výpis diskuzí

Petr Hapka

OSOBNOST 31.12.2006 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lenka Filipová
  • Brontosaurus

    Prosím neví někdo kso zpívá písničky ve filmu Brontosaurus.
    Dík Milan
  • přání

    vážený pane Hapka,přejeme Vám vše nejlepší -jak to jde ať to jde-:)a díky
  • narozeniny

    Vážený pane Hapka
    Všechno nejlepší k Vaším dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví. *3*
  • kouzelný měšec

    Prosím vás nemáte někdo noty k úvodní melodii pohádky Kouzelný měšec?Sháním je už nějaký ten pátek a pořád nemám štěstí.Předem děkuju :)
  • S cizi zenou ...

    Zdravim,

    je neviem, ale bol som dost prekvapeny, ked som zistil ze pan Hapka ma medzi svojimi piesnami aj S cizi zenou v cizim pokoji. Tuto pesnicku uz poznam dobrych 20-25 rokov v anglictine ako With a strange woman in unfamilier room. Mal som ju na nejakej starej LP a spieva to nejaky US alebo UK pesnickar. Je to rovnaky refren (slova aj melodia). Ak mate niekto viac info, poslite mi mailom. Dik.
  • Perinbaba - motiv lásky

    Moc prosím sháním noty ke skladbě motiv lásky z pohádky Perinbaba...
  • Petr Hapka

    Dobry den, prosim nemate nekdo noty na klavir od Petra Hapky Motiv panny? Predem diky
  • noty panna a netvor

    Zdravím všechny a také Vás, pane Hapko, pokud by se Vám náhodou zželelo nás všech, co zoufale sháníme noty k Vaší velkolepé skladbě, buď to nám je všem pošlete na email, případně sdělte, kde by se daly zakoupit. Zoufale je sháním pro svého přítele k Vánocům. Děkuji moc. Jana
  • Panna a netvor

    Prosím o zaslání originálu melodie Panna a netvor,nevím kde a jak se dá stáhnout,moc děkuji Iveta *3*
  • Panna a netvor

    Prosím,taky sháním noty k písni Panna a netvor.Může mi je někdo poslat najave@seznam.cz Moooc děkuji
  • luida

    Re: Prosím o noty Kouzelný měšec

    Taky je všude hledám a nemůžu najít, jestli je někdo máte, prosím pošlete mi je. Na mail luida@seznam.cz
    Děkuju *4*
  • Re: Re: Noty

    Ahoj, prosim te, chtela jsem te poprosit, jestli si uz splasila noty k Panne a Netvor, prosim nezaslala bys je na muj mejl?? moc proosim :) Alex
  • noty

    Ahoj , prosím vás , kdyby jste někdo měl noty k písni panna a netvor od petra hapky *14* , pošlete mi je prosím na mail :(( ..strašně dlouhou dobu už je sháním a nemůžu je nikde nalézt *16* damiasekJB@seznam.cz děkuji moc předem :)
  • Panna a netvor

    Shaním noty k melodii Motiv panny od Hapky pro klavír. Pokud je někdo máte, zašlete mi je prosím na mail:Sladek.pv@seznam.cz Děkuji.Jinak mám takové tušení,že ty noty k tomuhle songu asi zřejmě neexistují,protože co jsem prošel stránek a všichni je jen shánějí,ale nikdo je asi nemá *8* .
  • Re: Edudant a Francimor

    Ahoj
    Uvedená hudba se objevila v seriálu DINASTIE NOVÁKŮ jako podbarvení u některých scén
  • Přání

    Vážený pane Hapka
    Přání Vám všechno nejlepší k narozeninám
    a hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Dívám se dívám

    Zdravím všechny. Sháním jeden film, ve kterým se objevila písnička Dívám se dívám. Nebyl českej (myslím). Bylo to něco jako, že pár, muž a žena, on byl myslím kněz, prchali před nějakýma zločincema a tenhle song byl ve scéně, kdy ona spala a on ji přitom pozoroval.
    Nevíte někdo náhodou? Díky. *7*
  • Re: Prosím o noty Kouzelný měšec

    Ahojky.. Poslal Ti někdo ty noty?.. Kdyby jo pošli mi je prosím taky.. Moooc Děkuji..
  • kontakt

    Sháním jakýkoliv kontakt na Petra Hapku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit