Přejít na výpis diskuzí

Petr Fiala

OSOBNOST 11.1.2014 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan profesor Fiala je velmi schopný muž a věřím, že se mu podaří ODS reformovat.Držím mu palce
    • Možná tak schopný všeho *1* *16*
    • Karle máte pravdu je opravdu velmi schopný. Je obdivuhodné jak rychle se naučil lhát, překrucovat skutečnost atd. Jen připomenu, že soudruh Vondra neodstoupil proto, že nebyl zvolen ale proto, že zatnul stamilionovou sekeru PROMOPRO. Nezvolení mu jen nahrálo ZMIZET!!!
  • Konečně někdo,kdo nemá v hlavě průvan, umí odpovídat na úrovni a není sprostý.Na rozdíl od pana B.,který se tu ani nenarodil,s minulostí STBáka, pochybně získanými firmami a absencí slušného chování.
    Všem kdo na pana F. nadávají,že má jít raději zase učit by si měl přečíst více o jeho životě atd.Raději uvidím ve vládě někoho jako je on než toho sprostého,ulhaného čobola.
  • ODS volím a vždy budu,bohužel náš národ je plný hlupáků,kteří věří a volí Ano,Ksčm a Spd.Asi si tito voliči myslí,že za komunistu tady bylo dobře,ale to teda rozhodně nebylo.Nejhorší jsou Komouši,všechny bych zavřel a mučil je až by zčernaly svi.. komunistický.Moje nejlepší strany jsou ODS,TOP 0P,KDU ČSL,PIRÁTI a STAN.Pane Fialo líbí se mi vaše názory,jako např.v žádném případě nevystupovat z EU a NATO.My jsme Pravičáci a my jsme NEJLEPŠÍ.
    • totální magor bez absolutního pudu sebezáchovy může ještě dnes volit ODS a TOPku. Je mi vás upřímně líto. Komu není rady, ten neustále volí ty stejné, neúspěšné převlékače kabátů.........
  • Pane Fialo,fandím Vám ,mluvíte mě z duše-děkuji a prosím vytrvejte.
    • Vy jste buď úplnej psychopat, anebo stejného ražení podvodníků, zlodějů, prostě šmejdů, jako ta celá jejich neslavná strana ODS.
  • Moc Vás pane Fialo zdravím i když doufám,že tady tu většinou vulgární žumpu se špatným pravopisem nečtete.Dejte se prosím pravicové strany dohromady.M.
    • Vážená paní, nevím coj ste zač, ale podle mého je ODS pro soudně uvažujícího a slušného člověka NEVOLITELNÁ !!! Fiala je jenom další z celé té jejich řady panáků, který má za svůj stranický úkol přesvědčit stádo o tom že černá je bílá.
    • Pan Fiala má obavy, že bez pomoci ODS padneme až na dno, jak směšné. Většina národa naštěstí ví, že právě za vlády ODS společně s TOPkou KDU i ČSSD jsme se díky jejich divokému hospodaření začali potápět. Paní Marcela je opět jako vždy zcela mimo. Žádná pravice nebo levice neexistuje všichni jsou to jenom tlučhubové, kteří si podle potřeby jdou na ruku a zajímá je jenom jejich vlastní kapsa. Babišovi nyní vyčítají všechny dary, které mu svými děravými zákony sami nasypali do klína.
      • Nepamatuji si ho,že s Topolem a podobnými v té době byl.
    • Marcelo ty ubohá KRA***VO!!!!!!! *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit