Přejít na výpis diskuzí

Petr Fiala

OSOBNOST 11.1.2014 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Fialo,fandím Vám ,mluvíte mě z duše-děkuji a prosím vytrvejte.
  • Profesor politologie? Jsem zvědav, jak své kvalifikace využije při renovaci Modrých ptáků!! Nenašel jsem ani jednu citaci, ani jednu jeho původní práci v impaktovaných časopisech světové databáze Web of Science. Na našem malém písečku se o dějepise píše i bez manažerského titulu (LLM), na který se "těžce" studuje čtyři semestry (za poplatek 4 x 62500,- Kč), zpravidla o třech víkendech za semestr. Kdo by si to nekoupil? Co když mě příště voliči nezvolí? Jen více vědců z oboru dějepis a český jazyk!! V tomto je jistota české konkurenceschopnosti. :-))
  • Univerzitní profesor !! Ne je to fanatik který likviduje českou pravici,tak jako Němcová ,magor Kakousek atd...Zdendo máš pravdu ,ať jde do .....
  • Dobrý příspěvek!Souhlasím.! Ne komunisti ale ODS je plné zločinců a zlodějů
  • Kalousek v bleděmodrém, nesympatická tvář a určitě i nedobrá závistivá povaha
  • Běžte třeba do prddele,pane Fialo!!!
  • Souhlasím, s tím, že vzdělání v dosti případech znamená jen schopnoti ve vystudovaném oboru. Ve školství pokud schází osobnost je to tím více problematické.
    Čím chcete ODS zachránit? Pomlouváním jiných? To bohužel funguje jen do určité míry.
    O demokracii v této straně pochybuji, když jste vašeho předsedu nechali
    se především zabývat jeho roztomilou milou.
    Snad jste dospělí, že víte, že to je vždy krok do pekla. Nemáte ve stanovách takové počínání eliminovat?
    Snad máte povědomí o psychologii, že jedině veřejné přiznání o stavu věci, vám může nějaké voliče vrátit.
    Jinak jako osobnost nemáte naději na úspěch ta hloupá kantořina z vás čouhá na hony.Není mi jasné, jak jste se mohl dostata na post profesora, jedině, hodný, poslučný, slušný chlapeček. ODS je odepsaná jenom tím, že našli vás.
    Pomluvy jsou pro domovnice.
    V tomto nároději žijí vzdělaní i přirozeně inteligentní lidi, aby jim mohl váš způsob vedení strany stačit.
    Vaši kolegové se chovají stejně a již není rozdíl mezi vám a panem Kalouskem, kterého pro pobavení národa je nutno zachovat.Hana Dolejšová
  • P.Fialo,vzhledem k vašemu vzdělání jsem předpokládal že jste moudřejší ale vy jste živý příklad toho,že škola dá pouze znalosti ale mentální intelekt je bohužel vrozen a nelze se jej naučit.Ale jsem rád za vaší rétoriku,děláte tím své straně medvědí službu z čehož mám upřímnou radost.
  • doktore myslíš prdýlku?
  • Karle máte pravdu je opravdu velmi schopný. Je obdivuhodné jak rychle se naučil lhát, překrucovat skutečnost atd. Jen připomenu, že soudruh Vondra neodstoupil proto, že nebyl zvolen ale proto, že zatnul stamilionovou sekeru PROMOPRO. Nezvolení mu jen nahrálo ZMIZET!!!
  • Pan profesor Fiala je velmi schopný muž a věřím, že se mu podaří ODS reformovat.Držím mu palce
  • Dobrý den pane profesore,jak je možné , že na kandidátce do zastupitelstva městské části Praha 12 za ODS kandidují celé klany rodinných příslušníků a na vrcholu sedí zlatá stálice, nepolapitelná rybka Zlatuše Rybářová.Vím, že máte lidi za voly,ale tak velké? Nebo nevíte, kde je stopka v hamounění? Musela bych si ruce useknout a nejsem sama, než bych vás opět volila!!!!
  • Nemohu si pomoci, asi mi nic osobně neučinil, ale z tohoto člověka v roli ministra školství mě vždy tak trochu mrazilo v zádech. Svou zcela strnulou obličejovou mimikou,jakýmsi "odsrdečněním" a divnými názorovými postoji mi silně připomíná dravého žraloka před kousnutím nebo tak nějak.
  • P.Fialo,vy jste chudáci,kteří vždy dovedli jen strašit.Běžte do.....vy víte kam.
  • Zloději z ODS všechny vás pověsit za kule do průvanu.Hovada zlodějská... *11* *11*
  • Petře tobě muselo přeskočit,máš to za potřebí prát špinavé prádlo po těch krysách.
  • Vzít funkci předsedy může je sebevrah a žvanil,který žije mimo realitu.Vždyt krysy už opustily loď a to se ještě uplně nepotopila.Bojím se,že se část ODS bude snažit infiltrovat do uspěsnějších stran tak jako to dělala vždy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit