Přejít na výpis diskuzí

Petr Čtvrtníček

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Falešní sobi

    Dobrý den,Chtěla jsem vás poprosit jestli byste mi neposlal na můj email reklamu na falešné sobi.Předem moc děkuji *3*
  • Plosíím

    Mohl byste mi prosím poslat na meila tu reklamu s falešnýma sobama a s váma *7* děkuji moc............ *14*
  • Plosíím

    Už dlouho hledám všude tu báječnou reklamu s falešnejma sobama, jestli ji máte, mohl byste mi ji poslat na meila, *7* nebo alespon, fotku jednoho falešnýho sobíka.............ale nejradši bych to video i se Čtvrtníčkem *14* Děkuju
  • Falešní sobi

    Pane Čtvrtníčku,opožděně Vám gratuluji ke sňatku,ale hlavně bych Vám chtěl poděkovat za falešné soby.Tak fantastickou reklamu jsem ještě neviděl.Reklamní pauzy nemám rád,ale na soby si vždy čas udělám.Geniální,famózní,nemám slov,jen co vidím soba,už se plácám.Děkuji,i reklama může být prima. *1* *1* *1*
  • Překvápko...

    Tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama! Tahle malá spartakiáda se soby-nesoby mne absolutně dostala! Viděla jsem to již Xkrát a pokaždé mne to rozesměje! Netvrdím, že jsem od tohoto okamžiku výhradním fanouškem (ehm fanynkou), ale rozhodně se ráda podívám i na další "produkty". Takže díky za smích! ps: Kinobox - taky dobrý!
  • Falešní sobi - bez chyby !

    Pane Čtvrtníčku, chci Vám poděkovat! Jsem Váš fanda (také mi chybí Česká soda), ale ve "Falešných sobech" jste překonal snad i sám sebe !!! Prosím, dál a dál...Máme Vás doma všichni moc rádi! Dominik
  • Petře díky moc za Vás!!Váš humor sme v týhle republice potřebovali!!!Jentak dál!!!P.S. vše nej do vašeho sňatku!!!
  • ahoj

    no já vam poviem inak som vás moc nemusela ale tá reklama s tima psosobra je halúzacka. a inak ste celkom roztomilí človek *14* *5*
  • Hrušínský

    Já bych vás chtěla obdivnout za "Hrušínského" v reklamě s falešnými soby! Akorát mi to doma nevěří ... *9* díky za skvělého Ivánka! Eště že ty kucí máme! Zdař bůh !
  • Falešní sobi

    Nevíte někdo, kde by se na netu dala najít reklama s falešnými soby? Kdyžtak prosím pište na mail, dik.m. *5*
  • Reklamy

    s účastí pana Čtvrtníčka považuji za vůbec nejlepší, které jsem viděl - potažmo jsme viděli. Pane Čtvrtníčku, celá rodina jsme s Vámi. Především duchem.
  • Reklama

    Byly doby,kdy jsem Vás vážně "nemusela",dnes patřím mezi fanoušky a to díky reklamě,kterou děláte s humorem sobě vlastním,jenom tak dál,držím palce a těším se na nové kousky,které předvědete,díky *15*
  • představení

    Přeji pěkný den, odkázal mě na Vás p. Lábus, jedná se mi o představení Ivánku... v našem kulturním centru. Prosím, ozvěte se mi, pokud je to možné na 603 485 193
  • Ahoj Petře (Jurášku ..... ?) Dnes jsem dostala k svátku knížku "Krev, pot a skluzy", tak jsem si říkala, zda bys mi ji nechtěl podepsat ;-). Tvůj věrný "fanda" :-)
  • dík

    děkuji. Již nic víc o české kopané nelze říci.
  • otázka

    proč se netočí soda? RUM. *5*
  • kontakt

    Ahoj Petře.Už je tomu 20 let, co jsme spolu "válčili" na jednom štábu. Bylo by možné se s tebou spojit? Pokud ano, je možné mě kontaktovat na 774047955. Roman Brzák
  • Reklama

    Pane Čtvrtníček, můžete mě prosím kontaktovat na e-mail kokstein@maxcomp.cz ? Měli bychom zájem o reklamní spolupráci.
  • z akého filmu je táto ukážka

    kolega mi poslal do mailu ukážku z filmu,ale neviem ako sa volá. riešite v ňom problém ako spustiť www stránky, nepomôže vam ani Jiřik ktorý je ešte namazanej ako cep a nakoniec to jedným j...m smáznete. z akého filmu je táto ukážka ? *9*
  • mahr

    je to kvalita to je moje představa humoru ,ještě cimrman a nemá to chybu !!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit