Přejít na výpis diskuzí

Pavlína Filipovská

OSOBNOST 22.3.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Filipovská, já Vás poslouchám ráda a souhlasím s Vámi. Mějte se moc dobře, přeji Vám poklidné svátky a tady z těch zlých lidí si nic nedělejte, mají nějaké problémy a neumí se s nimi sami vyrovnat.
    Posílám Vám pozdrav, Maruš.
  • Aha, tak protože se paní Filipovská kriticky vyjádřila k prezidentu Zemanovi, už je hodnocena je ta špatná? Myslím, že toho v životě dokázala dost a patří jí projev úcty.
    PS: A co jste v životě dokázali Vy, kteří píšete ty hnusné příspěvky? Co tu po Vás zůstane?
    • No, co by tady po nich zůstalo?! Mastnej flek, možná ani to ne. Kecat na netu umí každej.
  • Jak snadné je, hledat vrahy a teroristy...VŽDYŤ SE NÁM UKAZUJÍ I NA TÉTO SÍTI...kdo se projevuje zuřivostí a neovladatelností, má v kapse otevřenou kudlu a jsou to schizofrenně nemocní jedinci...Chřipka se rozpíná, když se neléčí a tento nakažený druh lidí, nikdo neléčí a nechají je běhat po ulicích...PODLE MĚ, BY MĚLI CHYTAT NA ULICÍCH VŠECHNY FEŤÁKY A ZABAVOVAT JIM POČÍTAČE...ZAKÁZAT JIM ÚČAST NA PC ...To hrůzné chování, kterým se zde ti blbci předvádí, je jen tvrdá droga v nich samých...jaké tresty? DO DÍRY S NIMI, JAKO ZA DOBY KRÁLŮ...ZLO SE Z ROZUMU VYČISTÍ, JEDINĚ BOLESTÍ...mějte se všichni dobře...a přeji v rodině Pavlíny Filipovské a její dcery, zdravíčko...A KDYŽ PAVLÍNKO PŘEJI, TAK SE STANE...ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S NÁMI, SE VŠEMI***
  • Pavlínko
    všechno nejlepší k vaším narozeninám hodně štěstí,zdraví!!!!!
  • Pavlína Filipovská

    Paní Pavlínku velice obdivuji.
    Celá rodina Filipovských.
    Tatínek výborný herec,dabér-
    -Luise de Funese.
    Ta naše písnička česká Anna Stází.
    Divadlo Semafor Včera neděle byla,
    Trala lí trala lá, atd.Zpěvačka,
    herečka,moderáto rka.
    Na rozhlasových vlnách,gramofonové
    deskyLP,SP.
    V televizi vysílání pro děti,Babiččina
    krabička, atd.
    Srdečný pozdrav.S Úctou!
  • přání

    Milá paní Pavlíno
    Přání k Vaším narozeninám,hlavně
    pevného zdraví,štěstí a dobrou
    pohodu. *4* *4* *4* *4*
    • Re: přání

      Ano Pavlínko, jsem to já po xxx letech. Mám to štěstí, že jsem Vás znala ze soukromí a ráda vzpomínám na veselé historky. Protože znám dobrou kuchyni Matly, koupila jsem si Pavínko Tvoji kuchařku a - fajn moooc fajn. Ale stejně to měl Matlásek nejlepší. Žiju mimo Prahu a ráda bych vás všechny viděla.
      Helena Koubová Tesařová
  • pozdrav

    Dobré nedělní ráno paní Pavlíno . (snad Vás při mých 77ti oslovení neurazilo)
    Jsem vyložený skřivan a jako takový si dopřávám poslech Dobrého rána
    u počítače, v přímém kontaktu s moderátorkou . Takže děkuji za přivítání k poslechu a na oplátku vítám Vás při jeho uvádění .
    Dlouhou pauzu od předešlého jsem nesl nelibě . Protože Vaše náplň a struktura pořadu spolu s milým hlasem se mi velmi líbí a tak doufám, že se nadále budeme setkávat častěji .
    Pěkný zbytek víkendu Vám spolu s obrázkem přeje Ruda .
    Snad k Vám můj mail dorazí.
  • narozeniny

    Vážená paní Pavlíno
    Gratulace s přáním k Vaším 70.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.Český rozhlas 2.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit