Přejít na výpis diskuzí

Pavla Vitázková - Ptáčková

OSOBNOST 13.1.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavla Vitázková

    Pavla hrála v seriálu Cesty domů naprosto skvěle.Velmi mě mrzí,že skončila.Bez ní už to nebude ono!
    • Re: Pavla Vitázková

      V hrozném seriálu Cesty domů byla atraktivně upravená, je moc hezká, ale v seriálové roli mi připadala tak prkenná, bez výrazu a jako herečka snad nejhorší ze všech. Možná to ale měla ve scénáři a navíc, nikdy jsem ji neviděla v jiné roli, ani v divadle, tak bych třeba změnila názor.
    • Re: Pavla Vitázková

      pravda bez ni uz to nebude ono je skvela mam ji moc a moc rada *14*
  • Škoda že končí

    Škoda, že Pavla Vitázková v seriálu skončila,že ji scénáristé nedali šanci pokračovat.Byla milým překvapením,mezi okoukanými tvářemi.I kolegové -herci velmi litují,že dál nemůže pokračovat.Komu pak asi vadila?Snad ji zase brzy v něčem uvidíme,a nebudeme muset jezdit až do Brna.Přeji ji vše dobré.
    • Prý bude v létě natáčet nový film.Tak nechme se překvapit *4* *4*
  • Skvělá

    Myslím, že hraje skvěle jak v seriále tak i v divadle!!! je sympatická, pěkná.... a mzrí mě že odejde z cest domů!!!
    • Re:je super

      Je to super herečka a je hrozná škoda, že už nebude hrát v seriálu.Hrála výborně.
  • všecno nejlepšíí Pavlínko-Pavlo!!!! hodně štěstíčka, zdravíčka lásky atd.. *14* *14* *14*
    Pavla Vitázková je nejúžasnějšííí herečka všeccch doob!!!! myslím tím v cestách domů! je mi moc líto, že zemřela!!!!:((( myslím v tom seriálu, byla tam mooocinky úžasná!!!!!! já ji prostě zbožnuju!!!!! je k sežrání.. *14* *14* *3* *3* *3*
  • vše nej... *4*
  • Paní Vitázková je hrozně zvláštní. Když se jí narodilo první miminko, pořád si jen stěžovala na to, jak je to náročné, o své dceři se leckdy vyjadřovala dost nelichotivě (byť ze srandy) a už nechtěla mít další dítě. A vida...za dva roky znovu otěhotněla a najednou se na druhé mimino těšila jako na Ježíška. A když se narodila, tak se z ní může úplně pos*at. Nepřijde mi to teda moc fér. ať ji zlobí a to pořádně, aby jí naučily. Neuškodí jí to.
  • pavlínko vše nejlepší prosím napiš ni na e-meil v.konvalinovahb@centrum.cz dekuji moc mám tě moc ráda a chtela bych se stebou nekdy setkat doopravdy. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14*
  • pravopis

    "který ji nabýdl" se píše "í"
    • Re: pravopis

      Píše se tvrdé ty blbečku!!!
      • Re: Re: pravopis

        Jak si můžeš dovolit někomu nadávat do blbečků, jediný blbeček jsi tu ty, když nevíš, že tam má být měkké i. Podívej se do pravidel pravopisu, když nemáš ani ty nejzákladnější znalosti českého jazyka, ty DEBILE !!!
      • Re: Re: pravopis

        Zajímalo by mě kde jste na to přišel/la... *7* *1* *1* *1* znalost jazyka by měla být na úrovni, ale tak proč ne. Píše se tam měkké i... *3* hezký den
  • Tohle je hrozně dobrá herečka, charismatická, hezká. Zvlášť v pohádkách, kde hraje princezny. Její herecký projev se mi moc líbí.
  • Teda pardon já si vás spletla s někým jiným ale v seriálu cesty domů jste byla úžasná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit