Přejít na výpis diskuzí

Pavel Trávníček

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavel

    Tak Pavel s Monikou do naší vesnice jezdí docela často.Musím říct,že Pavel si fakt na nic nehraje.Je to hrozně krásné když naší vesnici jde taková česká osobnost. *4*
  • pavel trávníček

    Pavel Trávníček je super herec i když je mu 58 tak vypadá stále skvěle ale když byl mladej..řeknu vám fakt kus chlapa..no uchcávám když ho vidim třeba v popelce ale hlavně ve třetim princi... *14*
  • pavel travnicek

    Velke DAKUJEM posielam panu Travnickovi za dvojrolu,ktoru stvarnil v divadelnom predstaveni Vysoka hra na Slovensku v Puchove.Dakujem za mily rozhovor,podpisy a nadherne fotografie a prajem vam aj celemu divadlu do dalsich rokov vela vela zdravia,stastia a stale dobrej nalady.Obdivujem vasu dobrosrdecnost a ludskocst,ktorou obdaruvate ludi vokol seba.Ste clovek s obrovskym srdcom,vdaka
    • Re: pavel travnicek

      Zdravím do Půchova taky tam jezdime *1*
      • Re: Re: pavel travnicek

        Vdaka sa pozdrav,potesil ma a dufam ze sa niekedy stretneme v puchove a porozpravame.Zdravim vsetkych ktori fandia Pavlovi,papa *3*
  • rodák

    Ahoj pavle. zdraví tě rodák co se o tebe staral na festivale na plumlovské přehradě.Jak se ti daří? Jsem rád že jsem tě poznal,jsi moc fajn chlap.Přeji ti ad ti to s přítelkiní moc klape.Těším se až přijedeš na Prostějovsko.Někdy jak budeš mít čas napiš mi na hubený.david@seznam.cz.
  • Preji hodne stesti a zdravi
  • .....

    A tak sice je to už nějakej pátek ale on stál taky za to *14* dřív to byl kus.. Ale na syna vážně nemá *14* *14*
  • Mily Pavel!

    Krasny pozdrav zo Slovenska so zelanim vsetkeho najlepsieho k vasim narodeninam,vela stastia,zdravia a mnoho elanu do dalsich rokov,papa *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Pavel,zdravi Ta kamarat z vojenciny. Tvoj for: "Orac orie na voloch. Vtom mu blesk zabije jedneho vola..." Rad na Teba spominam,ozvi sa. Jozef
  • Čachtická paní

    Pozdravujem vás pán Trávníček dnes som bol na vašej hudobnej komédii Čachtická paní v Námestove na Slovensku.Dobre sme sa pobavili aj s manželkou, boli ste úžasní, hlavne p.Uršula Kluková,Kateřina Kornová a postava Ficka super, ďakujem a prajem veľa úspechov. Pozdravujem všetkých Vás .. Ivan Banás *3*
  • žádost o rozhovor

    Dobrý den pane Trávníček, jsem redaktorka regionálního Týdeníku Prostějovska a chtěla jsem vás poprosit o rozhovor pro naše čtenáře. Jste významný rodák regionu, takže bychom chtěli trošku přiblížit váš dnešní život a třeba se i ohlédnout za vaším mládím, které jste prožil v Konici. Prosím, ozvěte se mi na uvedený e-mail a dohodneme se na otázkách a následné autorizaci. Mnohokrát děkuji a zdravím. Jarmila Pospíšilová japapv@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit