Přejít na výpis diskuzí

Pavel Šporcl

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý Pavlíku
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Mají tam chybu

    Mají chybu v datu narození, narodil se totiž 25.4.1973.
  • Kdo si z nás dělá legraci?

    Dnes hrozně naštvaná. Moc jsem chtěla slyšet Pavla Šporcla "naživo".V Prachaticích měl vystoupit v dubnu - odloženo na 23.května - odloženo na podzim. Nevím co si mám myslet. Skutečně pan Šporcl odkládá svá představení na poslední chvíli? Pan Novák z pořádající agentury je nedostupný. Policie ČR předpokládá, že se nejedná o trestný čin. Fanouškové čekají a čekají a ..... *13*
  • šporcisko

    jo fakt vypadá jak nejaké UFO!!!!! *9* těžkej výtlem,jak kdyby ho přejel náklaďák!!!! *1*
    • Re: šporcisko

      To tedy ano.Je to jako prdel od ufona,
    • Re: šporcisko

      by me zajimalo jak vypadas ty, ty nadhero.. umis vubec na neco hrat nebo tady jenom machrujes?!
  • sporcl

    Ahojky,Šporcl je jasně nejlepší!Ještě o něm hodně uslyšíme a to i ve světovém měřítku!Klidně bych jej zařadila vedle Zukermana,Heifetze apod.Alča
  • !!!schanim noty!!!

    Ahojky prosimte nevis kde bych sehnala nejaky stranky s notama na housle....?Chtela bych hrad neco modernejsimo...ale nevim kde to sehnat...PROSIM PORAD JE TO MOC DULEZITY!!!
  • Vivaldi

    Ale slyšela jsem "Čtvero" na Radiožurnálu,ale přeslechla jsem s kým to bylo nahráno. Vzhledem k tomu, že již mám docela slušnou sbírku Vivaldiho, takže mohu porovnávat, líbilo se mi to. Bylo to takové mladé čiperné. Mým favoritem ovšem zůstává, bohužel zesnulý, Warchal. Nicméně, ocenila bych informaci, kde to sehnat. Kateřina
  • Janackova sonata pro klavir a housle... to ses Pavle moc nevytahl :(

    Ahoj, slyseli jste Pavlovu Sonatu pro housle a klavir od Janacka ? Abych rekl pravdu, tak jsem byl docela zklamany. Jeho prednesu chybi intimita, duse a jeho hra je desive ukvilena.. Odehrane ciste, dokonale, ale bez duse... skoda. Poslechnete si tutez nahravku od Ivana Zenateho... to je jina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit