Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Docela trefně komentuje "selebrity". Docela trefně o sobě prohlašuje, že je protekční spratek, že žije ze slávy otce. Nic proti němu nemám.
  • Nevím, jak vy, ale já jsem větší h*vado v našem šoubyznysu neviděla. Ta přezdívka "protekční spratek" k němu sedne dokonale.
  • hudy

    MAZÁNÍ

    Já ho sice také nemusím, ale to rozhodně není důvod zde k urážkám a vulgaritám!! Budu je okamžitě mazat! *13*
  • ...

    On je typ člověka kterej přesně ví co chce a tvrdě si zatím jde, chce se dostat na vrchol jen díky trapasům a skandálům a je mu uplně jedno co si o něm kdo myslí. A opravdu mu to jde, zezačátku jsem ho bral spíš jako takovýho rádoby baviče, teď už ale jeho humor docela začínám chápat a třeba jeho parodie na různé celebrity jako je Kristelová atd. jsou fakt povedený.
  • paitn

    největší česká osobnost

    Pavel Novotný je skvělý moderátor, novinář a hlavně tvůrce perfektních videí na stream.cz
    • Buď ti držel blko Novotný pistoli u hlavy a nebo mu za škváru hraješ na fujaru- a poslední možnost jsi retardovaná jak on
    • Re: největší česká osobnost

      parádní humorista
      • Tento človek je totálny d3ment... Nerozumiem ako môže takýto id!ot niekoho baviť... Zakomplexovaný mag0r ktorý už ma po 30-tke a zistil, že to v živote nikde nedotiahol a tak si to vybíja na slušných ľuďoch... Úbohé...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit