Přejít na výpis diskuzí

Pavel Novotný

OSOBNOST 21.8.2008 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PN: Napadené ženy si tak trochu mohly za to samy.... tvrdí manžel "dámy", která se po nocích nakrucovala obnažená u tyče před plebsem a perverzními chlíváky, dokud neulovila tohoto nevzhledného ynteligenta se světovým názorem...
  • Nechápu jak pan Novotný může moderovat PRÁSK, vždyt mu nejde vůbec rozumnět, šišlá,prská a na té obrazovce je zcela nechutný. Tak to už jsme vážně na tom špatně, když nám moderují takový ubožáci, no co dál dodat....
    • Mám stejný názor, na Prásk se ráda dívám, ale když ho moderuje on, tak to musím přepnout, jak může moderovat někdo, kdo vůbec neumí mluvit, opravdu nechápu. *10*
  • Vyhozený šišlomoderátor Prásk!u a pomatený exšéfredaktor eXtražumpy chce šokovat na Čt? Svým intelektem se může max. zařadit mezi neúspěšné kandidáty, učinit svoji moravskou svlíkací umělkyni u tyče první dámou a se svým přítelem Macurou postavit azylový domeček za prachy, které vydělali s dalším kámošem Rychtářem na chudáku Bartošové. To radši čum a plkej o Ulici, to je tvoje parketa, nutkavej koprolálisto.
    *1* *5* *1* *5*
  • Vážený pane Novotný,
    četla jsem od Vás komentář na FB o Lucii Bílé a Jiřince Jiráskové.
    Měl by jste se stydět, kam až člověk v této době je schopen zajít pro pár like a pochybnou slávu. Do dneška jsem Vaše jméno neznala, jste ostudou svého otce. Jak můžete znevažovat vše co člověk který to momentálně dostává, bere jako zájem, lásku přátelství(viz: návštěva paní Lucie u Jiřinky Jiráskové) Koho jste navštívil Vy? Co jste udělal kdy ctnostného? Kolik charit zaštiťujete? Kolika lidem jste v životě pomohl? Nevím jak Vás někdo může poslouchat a číst, čím jste tak zajímaví? Co nabízíte? Řeknu Vám to, nehezkou postavu, vulgární vyjadřování a v neposlední řadě, jste to Vy kdo se chce zviditelnit při jakékoliv příležitosti a to i při takové, kdy většině lidí je smutno z toho jaká Dáma naší scény Nás opustila.
    Nevím zda se Vám zdá, že jste v životě něco dokázal? Ale obě zmiňované Dámy ano, tak proč napadat něco tak křehkého.
    Styďte se a jestli to neumíte, tak se to naučte, protože za pár desítek let, si na Vás nikdo nevzpomene, kdo by chtěl vzpomínat na to trapné a pochybné????

    S pozdravem Marie Brzáková
    Veselice
    • Paní Marie to napsala moc hezky.
      Pavel Novotný je ostuda národa. Pro potřebné nikdy nic neudělal, ale dokáže hanit lidi, kteří něco udělali i pro druhé. No co chcete od člověka, který hulí jednoho jointa za druhým? je to velmi zlý člověk a za peníze napíše cokoliv o komkoliv.
  • Ty jedno tlustý prase,jak si dovoluješ takhle mluvit o prezidentovi????
  • Luky1987
    S Pavla Novotného se mi zvedá žaludek, když ho vidím a je mi špatne *11* *11* *11* *11*
  • Docela často ten protekční smrad používá slovo "lůza" směrem k nám-smrtelníkům,s klidem ti ty buřte řeknu že nebýt lůzy, nemáš ani na pivko a ani tvůj táta na tu "tláču" takže nastav lůze zadek a drž ty děvko, koleduješ si, tak NEFŇUKEJ. Jinak jsem rád že tvýmu tátovi je lépe, na rozdíl od tebe buřte něco dokázal a v první řadě si dělal srandu sám ze sebe, nepotřeboval urážet jiný aby vydělal škváru, obecně byl vtipný na rozdíl od tebe, takže jemu přeji jen to nej.... a tobě buřte aby už někdo konečně rozbil tu nafouklou hubu
    • dobrý! přesně tohle bych napsal i já
  • Většího debila,než je Pavel Novotný jsem v životě neviděl.Jeko fotr ho měl raději vychcat koze do pití.
    • Všechna hodnocení byla již zveřejněna,jen mi není jasné z čeho žije, kdo toho usmoleného blba platí, ve špíně jsme žili, ve špíně žijeme a zpocené placené pologramotné špinauzníky mezi sebou trpíme, smutná pravda.
    • Asi to tak fotr udělal, tohle vemeno z lidského spojení nevzniklo...
      Nejdřív shrábne many za trollí klikání a potom si nechá všechny názory za březen až červenec smazat, "podnikatel" a "moderátor".
  • Idiota communi (obecní blb), pokud to není urážka Švejka...
  • ...

    On je typ člověka kterej přesně ví co chce a tvrdě si zatím jde, chce se dostat na vrchol jen díky trapasům a skandálům a je mu uplně jedno co si o něm kdo myslí. A opravdu mu to jde, zezačátku jsem ho bral spíš jako takovýho rádoby baviče, teď už ale jeho humor docela začínám chápat a třeba jeho parodie na různé celebrity jako je Kristelová atd. jsou fakt povedený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit