Přejít na výpis diskuzí

Paul van Dyk

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kazdy dj ma neco do sebe...Tiësto a Paul van Dyk to se neda srovnat.kazdej je lepsi a nebo horsi.me se libi oba dva.byla jsem na obouch a u kazdyho se mi neco libilo vic a neco min.kazdej ma svoje verny publikum....
  • Re: Fotky

    Pokud je ještě nějaký zájem o Paulovo fotky, mám výběr jeho asi nejlepších 250 fotek, co jsem kde vůbec kdy našel. I včetně T-Mobile areny 2006, kde jsem měl možnost s ním dělat interview :) ( více na http://www.djskybeam.com ) Jinak o ty fotky mi kdyžtak napište na skybeam@email.com Paul předvedl i letos, že je stále světová špička a myslím si, že to tak ještě nějaký čas zůstane
  • sháním tričko pvd

    nevíte náhodou jestli se dá v naší zemi sehnat tričko s logem Paul Van Dyka ?
  • proc tam probůh u nej je napsany zpevak... *9* dyt je to Dj a producent
  • Paul Van Dyk

    MMMMMMMMMEEEEEEEEEEEGGGGGAAAAAAA
  • PvD

    Jasne paul je nejlepsi v me hlave uz je 5let ,machac byl super proto jsem tam jel za dykem ,poprve jsem ho videl Paul dela takovou zivou hudbu no umi testo taky umi co se mi libi od testa tak z roku 2002-2003 dobre zvuku skvele. *4*
  • Paul Van Dyk

    Paul Van Dyk je nejlepší DJ Trancu na světě. Je bezpochyby lepší než DJ Tiesto. Dyk je prostě Bůh.:)
  • paul je lepší než tiesto
  • Trance GOD

    Co se týče jména Tiësto,které tu již zaznělo - Tiësto ne že by byl kvalitním DJem,je bezpochyby kvalitním producentem remixů ale co se týče čistě DJingu a producingu,tak má pouze jen fenomenální promo kampaň,díky které ho každý zná,jinak v ohledu jeho kvalit...?Bez komentáře Jeho sety si můžu pouštět tak ke spaní a co předvedl v t-mobile areně 2005 rozhodně nic oslnivého rozhodně nebylo,to i začáteční DJs hrají líp jak on,vzhledem k tomu,že se aspoň snaží... Tiësta dělá však slavným pouze pár jeho singlovek,již zmíněná úžasná promo kampaň,remixy a organizační týmy parties,na kterých hraje,nic víc a nic míň.. Ohledně jeho tvorby je za Paulím tak pozadu,že nestačí vdechovat ani prach,kterým po Paulovi zůstává,protože jeho diskografie rozhodně asi hovoří za vše..Ne jen remixová diskografie,jako u Tiësta.. Shrnutě Paulík ownz..T-Mobile arena 2004 spolu s Mácháčem 2005 pro mě byly jedny z naprosto nejúžasnějších akcí,které jsem kdy v životě měl možnost navšívit.. Paul van Dyk prostě umí,je to hvězda,která své kvality dokazuje na sebevětší akci,na které performuje své umění..
  • Mohu říct že bych dal Paul Van Dyka jako nejlepší Dj na planetě+ protože to bylo ještě lepší než Dj.Tiesto.Byl supr a bylo to velmi ohromné a bez chyby!!!
  • MÁCHÁČ BYL SUPÉÉÉÉÉÉÉÉR!
  • PVD

    Jo PVD Ruleeeeeez Uplne ho zeru mam od nej snad vsecko :)) Tesim se na Mácháč :))
  • Paul

    Paul je nejlepsi co jsem kdy potkal jeho sety jsou nejlepsi kdyby nebyl paul van Dyk nebyl by život.
  • Paul je fakt gut.Miluju jeho písničky, ale škoda,že se nedostanu na Mácháč určitě to bude skvělý... Úplně zbožňuju jeho písničku Crash je víc než Sehr gut...
  • Fotky

    Teda upřímně - chtělo by to nějaký fotky, já vím, že on nemá rád fota a videa, ale já bych ho fakt chtěla vidět....
  • Paula zeru jako svina, nejsem sam. Timto bych chtel oznamit, ze v CR zije snad nejstarsi jeho fanda. Je z Hradce Kralove a je mu 77let. Z jeho muziky je stejne jako ja vertel unesenej.
  • PVD je drsoň s velkym D jako DJ :D Je proste nejlepsi!!...
  • By me teda zajimalo,kterej smoula pod Paula napsal ZPEVAK!!!! asi nakej poslouchac e2...Jinak PVD FOREVER AND TRANCE TOO.....
  • Best Off

    Paul je úžasnej a je prostě nejlepší na světě , na to kolik mu je :-) ..
  • Paul Van Dyk

    Paul Van Dyk je skvělej, nemá chybu, a jeho muzika je fakt cool!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit