Přejít na výpis diskuzí

Paul Gray

OSOBNOST 17.1.2008 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No,poslední dobou umírá hodně lidí : Třeba z Jackass Ryan Dunn a teď i Paul Gray.No necháme to být už ho nic nevrátí. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Paul byl nejlepší kytarista
  • proč ??!!!!!!!!

    "Když jsem slyšel o jeho odchodu, byl jsem šokován. Považoval jsem jej za skvělého skladatele, tvůrčího baskytaristu a hlavně vlídného přítele. Měl jsem ohromnou radost, když se připojil k projektu Hail!, protože jsem věděl, že si ty koncerty užije. Je škoda, že jej evropští fanoušci už neuvidí. Má upřímná soustrast putuje směrem k jeho rodině, Slipknot a také vstříc všem fanouškům, kteří jej milovali. Byl dalším z takzvaných "dobráků" v našem průmyslu.. úžasný člověk, který nám bude všem chybět."
    • Re: proč ??!!!!!!!!

      Nepopiram, ze je to velka ztráta, ale pises jak kdyby jste se spolu dobre znali...
  • nee

    to neee proč umřel bude nám všem moc chybět:(:( *9* *9* *9* *9*
  • mychemlove

    Hlavní fotka

    Hej,na tej hlavní fotce je JOEY a ne PAUL! *16*
    • mychemlove

      Re: Hlavní fotka

      už dobrý
  • R.I.P.

    Paul Gray včera, v pondělí 24.5. 2010 byl nalezen mrtvý v pokoji hotelu Town Plaza na předměstí amerického Des Moines :(
  • joey.jordison

    Paul

    proč zrovna ty *9* *9* *9* *9* budeš všem chybět..a už jen odpočívej v pokoji *9* *9*
  • nikdy nezapomeneme!

    Byl ještě mladý na to, aby zemřel.*9* Bude nám všem moc chybět, ale určitě na něho nezapomeneme, protože na jeho řádění na podiu se prostě nedá zapomenout!
    Snad se má tam nahoře líp...
  • Slipknot-Paul Gray

    Si delate prdel posledni dobou tech lidi chciplo nejak hodne *9* *9*
  • Paul Gray byl nejlepší ze Slipknot pořád na tebe myslím odpočívej v pokoji Paule .
  • Paul byl nejlepší strašně mi chybí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit