Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yuky

    Odešel z našich životů ,ale navždy zůstane v našich srdcích

    Patrick Swayze byl hvězda a nikdo takový jako byl on není ,nebyl a už nikdy nebude.Byl to skvělý herec i tanečník a každý si ho zamiloval.Nikdy na něj nezapomenu.Patrick Swayze odešel z našich životů ,ale navždy zůstane v našich srdcích ..
  • Re: Re: Je tady

    Já se taky dívala a bylo to jako vždy krásné *14* ! Je to ale jiné se na ten film dívat, kydž už nežije - smutné *9*
  • ei123

    Re: Je tady

    Změna je na nově
  • ei123

    Je tady

    Je tady, dneska ve 20:00 na primě náš oblíbený herec se zde objevý ve svém nejlepším filmu Hříšný Tanec. Já osobně se budu koukat určitě.
  • Re: Re: Re: dotaz

    tak to skutečně nevím, dívala jsem se na http://en.wikipedia.org/wiki/Skatet own,_U.S.A.
    Možná to je ono, ale ten film jsem neviděla.... *3*
  • Re: Re: dotaz

    no podle ukázek se mi to nezdá, není tam hokej na you tube
  • Re: Re: dotaz

    jeeeeeeeeeee si moc hodnej, pátrám už po tom mnoho let, tak ráda bych ho znovu viděla, dík moc měj se fajn.
  • Re: dotaz

    Pokud myslíme stejný film, tak je to Skatetown, U.S.A z roku 1979.... *3*
  • dotaz

    Zdravím, kdysi jsem viděla část bezva filmu, kde hrál Patryk zemřelého hokejistu na Olympijských hrách a vtělil se do osoby zemřelé krasobruslařky a ona do něj, bylo to straně legrační, ale léta marně pátrám po názvu filmu. Děkuji.J.
  • Re: Rok už není Patrick mezi svými milovanými

    Ptrick Swyze je to hvezda ikdyž sem ho znala jenom z novyn nebo z tv vzdyckysem si myslela ze je to hvezda a dotet i to řikat budu !!! někdo si muže myslet žš je to ten typ kurevnika ale tak to není byl to miley hodnej a romantickey chlap nevim co dodata jestli je tady nekde mezi nami tak ti chci rict ze temiluji ot te doby co sem te poznala !! Patrick swayze musel prožít plno bolesti ale tet je v nebi a mase dobre Patricku budu te milovat do sve smrti a pozdeji se uvidime v nebi !!! *9*
  • Už rok!

    Je to neuvěřitelné, že už je to rok co Patrick není mezi námi!
  • rok

    prvni rok bez Patrika za námi...a můj první rok bez Hříšňáku :-(
  • Re: Rok už není Patrick mezi svými milovanými

    Utika to jenom mě překvapilo,že nedali v televizi některy z jeho filmů.Zasloužil by sito.
  • martina81

    Rok už není Patrick mezi svými milovanými

    Tak už je to rok co už Patrick neni mezi živými *9* . Ta nemoc ho ničila, takže v nebi je mu lépe *4* .
  • ei123

    Re: Re: POZOR KNIHA !!!

    Tuhle knizku jsem si koupila a je super uz mam od nej druhou.
  • ei123

    Re: pomada

    Ahoj, Dennyho Zuku chraje ve filmu opavdu John Travolta ale Patrick ho hrál v divadle v New Yorku, kdyz tam pred lety vystupoval se svou zenou Lisou.
  • rex25

    pomada

    Čau včera jsem se díval na Pomádu 1 a vůbec jsem tam neviděl Patrika. Na netu je napsané,že by tam měl hrát. Mohli byste mi říct v jakém díle Pomády hraje a koho? Vůbec jsem ho tam ani neviděl tančit. Na netu je napsané,že by měl hrát Dannyho Zuku,ale toho přece hraje John Travolta.
  • jarka83

    Re: POZOR KNIHA !!!

    Sice knihy moc nečtu, ale tuhle si koupim a přečtu.
  • koombo1

    POZOR KNIHA !!!

    POZOR !!! 5.8.vyjde kniha Patricka a Lisy The Time of My Life pod názvem Žil jsem skvělý život.
    http://www.arara.cz/produc t/304888
    *14* *15* *15* *15*
  • koombo1

    POZOR!!!

    Během srpna vyjde kniha Patricka a Lisy The Time of My Life pod názvem Žil jsem skvělý život.
    http://www.arara.cz/product/304888 *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit