Přejít na výpis diskuzí

Patrick Swayze

OSOBNOST 31.12.2006 
657 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalibor.77

    ???

    Patrick byl nejvetší hvězda..jeho filmy jsou skutečně hvězdné.škoda šetu uš není mezi námi,velká škoda..v naších srdcích zůstane navždy.
  • Prosba

    Ahojky všichni fanoušci Patricka, moje babička ho milovala a pořád jenom slyším, že by ještě chtěla znovu vidět seriál Sever a Jih. Prosím, prosím nemáte ho někdo z vás. Koupím nebo pokud by byla možnost to vypálit. Chtěla bych jí udělat radost bude mít narozeniny. Předem děkuji
    • Re: Prosba

      Seriál Sever a Jih si můžete stáhnout na Ulož.to!
    • koombo1

      Re: Prosba

      Ahojky, mám Sever a Jih. Bohužel ted´mám PC mimo provoz. Pokud vydržíš, seriál ti vypálím. Lépe se domluvíme přes mail - kolombo1@seznam.cz.
      Helena *15*
    • Re: Prosba

      Seriál Sever a Jih momentálně běží s českým dabingem na STV 1 myslím,že každou sobotu či neděli a Patrickův seriáL Zvíře vysílá Nova každou neděli kolem půl jedenácté v noci
  • i-v-a-n-a

    ČAS BĚŽÍ...

    Dnes je to půl roku,co Patrick umřel.Vzpomněl si na něho někdo nebo se tu jen přetřásá,kdy se bude dávat v TV jeho poslední filmový seriál? *4* Ivana
    • Re: ČAS BĚŽÍ...

      Taky:Když jsem přišla ze školy k babice.Tak na stole jsem viděla článek... *9* Rychle jsem musela jít ven domu...Brečela jsem *9*
  • martina81

    Bodou ho dávat v neděli

    Tak budou ten seriál dávat v neděli v noci *9*
    • Re: Bodou ho dávat v neděli

      Já jsem ho měla ráda *9* Když mi babička přinesla článek v novinách..Tak jsem brečela *9* Patrick je vždy snámi!!!Ve filmech *14*
  • martina81

    Budou dávat "Zvíře" poslední Patrickův "seriál"

    Ahoj na jedné soukromé televiz. stanici, budou dávat poslední Patrickův "seriál", kde hrál už nemocný *9*
  • koombo1

    Patrick

    Všem fanouškům děkuji, že nezapomínají.
    Patrick je stále s námi ve svých filmech.
    Ještě jednou díky - Helena *4*
    • Re: Patrick

      dobrý den,je to moc zvláštní ale poslední dobou je mi smutno hodně z toho že už mezi námi není tento obdivuhodný muž.a to jsem ho vůbec neznala.pro mně to byl však jedinečný člověk.možná je to i tím že ho v sobotu vídavám na stv 1 kde je naprosto úžasný.jemu se prostě nikdo nevyrovná.škoda ho.příští pátek je na nově film duch.moc se těším.
  • Super chlap!

    Byl a vždy bude nejlepší tanečník.Je ho moc škoda:-(.Fandila jsem mu že nemoc přemůže :-(.Bude snámi v našich srdcích.
    • Re: Super chlap!

      Já jsem ho měla ráda *9* Stýská jse mi *9*
  • ei123

    Tanec

    Díky Patrickovi jsem začala tancovat a tancuju do dnes. Patricku ležíš v mém srdíčku a vždycky budeš děkuji ti za tvé filmy *3*
  • koombo1

    Přání

    Všem fanouškům Patricka, ale i Lisy přeji krásné Vánoce a hodně štěstíčka v novém roce 2010 !
    Helena *4*
  • :0(

    Je ho škoda byl to skvělej člověk (a samozdřejmě krásnej chla. Já bych ho brala se všim i s těma koněma :0D ).
    Ty filmy jsou krásný.Škoda že už tu neni *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší