Přejít na výpis diskuzí

Owen Wilson

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xx-paula-xx

    I love him :o)

    Z něho jsem nejvíc vedele *14* Ouha nemůžu ani psát. In love xD *15* Achjooo 41, ale nejvíc nádhernej herec na světe! Pak je u mě ještě Sam Worthington, ale Owen je Owen toho nikdo nepřekonááá :o) *14* *14* *14* *14* *14*
    • Je nádherný ♡ ♥ on je jako bůh akorát o hodně hezčí ♡♡♡♡
    • kohoto zajímá ty slípko....takyco čekat od nějaký puberťačky co si dá jako fotku hilary paff *15* *14*
  • bla bla

    jak je fandite hm... ja taky je to skvělej herec a myslim si že i super člověk jo a kdyby ste o něm věděli něco vic tak mi kdyžtak písněte na adresu Jenny.07@seznam.cz
  • zizinka13

    hyppy brithday

    owen má narozeniny mz máme přání jediný štěstí zdraví štěstí zdravý hlavně to zdraví *15*
  • lolipop555

    owen wilson je boží

    hele holky won je upe boží a hlawně to umí na skejtu to už neni takowej v poho herec to je nej chlap je wtipnej a roztomilej a sldkej. *14* *14* *4* *15* *8* *4*
  • I když má dvakrát zlomený nos tak je fakt sexy k sežrání. nejkrásněji špulí pusinku. Představte si že už asi měsíc sháním jeho film ,,Za nepřátelskou linii" a nemůžu ho sehnat s českým dabingem. No nenasralo by vás to?? A to to už hrálo i v televizi na NOVĚ!!!!!! Život není fér :-((
  • oelli
    Happy Birthday!!! Všechno nejlepší!!! *14* *3* *4* *5* *2* *15* *4*
  • OUWÝ........ :O))))))))
  • owen

    jo a to je pravda!!víte že jezdí na skejtu??je to profík za girl skateboards a je v mym nejlepšim videu- yeah right!a toho noseblunta a blunta na heňu....to je fakt hustý...je to frajer...
  • zlodejkakrve

    owen je strasne klasnej a takovej soumen
  • wyrda8

    =*

    Bože všichni ať si políbí,protože Owen je ten nejlepší z nejlepší...Má dokonale sexy pusinku a nos...A nejvíc mu sedí hrát s Jackie Chanem,to si pište....Blázni kdo ho nemá rád musí bejt mimo.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit