Přejít na výpis diskuzí

Otakar Petřina

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marpo je kvalitní MC

    Marpo je kvalitní českej rapper, zaslouží si respekt. Jen škoda že ho většina lidí nechápe.
  • Marpik je upe mega suupa muck* zlati moe *14*
  • Otto

    děkuju za to co o mě píšete špatný nebo dobrý ale díky *5*
    • Re: Otto

      Zdravím marpo..más icq asi ho tu chce víc lidí:D:D:D
  • j

    je nejlepsí kam se hrabou ostatní *14* *14* *14*
    • Re: j

      ne *5*
  • marpo

    dobry raper co dodat *4*
  • Marpík...nej raper na světě

    tákže k Marpovi bych řekla že je to vážně jeden z nej raperů na světě...a jak je nádherný...já ho úpe lovuju...má hrubé texty...a když se spojí s Gipsym,tak je to dvojka k nenahrazení... *14* *14* *14* *14*
    • Re: Marpík...nej raper na světě

      jo je hezkej A fakt super
  • curak

    marpo je curak a ma hnusny pisnicky.a vubec vsichni ti co delaji rap jsou hnupi to nejsou pisnicky ale basnicky to uz je lepsi bible nes tohle.nejlepsi na svete je Freddie Mercury-Queen to jsou aspon pisnicky a ne basnicky. *1* *1* *13*
    • Re: curak

      Až se naučiš psát tak pak teprve někoho kritizuj!!! *8*
  • Marpo je nejlepší raper *14*
  • Nepleťte sem Spirita, Rytmuse, ... nebudu posuzovat kdo je lepší a není všichni jsou vyjimeční něčím jiným... ale tedˇje téma zde Marpo, znám tak max 2-4 písničky (a ještě odbočím, u všech to platí taky) mě se ale libí na MARPOVI ne jen že rapuje nebo jak se tomu nadává, ale zpívá tam u jedné pisničky jsem ho slyšela zpívat, dále hraje na bicí. Jinak tento úsek hudby o ten se nezajímám, tak kdyžtak mě poučte a dále,to je hlavní komunikuje s fanoušky a to je to nejdůležitější. Každý na to budete mít jiný názor a já mám tenhle. Marpo je člověk který svou práci dělá výborně.
  • MARPO!!

    je to nejjj reper na celym svety, v celym vesmiru a taky nekde v case:D:D:D je to proste hvezd co miri nahoru.. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit