Přejít na výpis diskuzí

Ota Pavel

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • info

    Jsem si jistej, ze krome pseudonymu Pavel pouzival Ota Popper jeste jiny (pod nim publikoval napr. Dukla mezi mrakodrapy...) Poradi nekdo jakej..?
  • ota pavel

    dobrej chlap *5*
  • Ota Pavel

    Ota Pavel je uzasny spisovatel.S jeho dilem me seznamil tatinek a je to nadherne.Je me 13,Ota Pavel krasne pise.A film Zlati uhori je nejj!
  • ota pavel

    už od malička je mým velkým koníčkem rybolov a ty jeho knihy to je prostě balzám na duši
    • Re: ota pavel

      PROC NENAPISES NIC LEPSIHO CHUDINKO
      • Re: Re: ota pavel

        BIT CI NEBIT JE MOC ALE LASKA JE DULEZITEJSI *14*
  • Ota

    Ahoj,mám radost,že se najdou také mladí příznivci Otových knížek.
    Jsem neteř Oty Pavla a chystám dále rozvíjet jeho nedokončené knihy..
    Nyní studuji literární gymnasium a
    už se nemohu dočkat až vyjdou na svět
    v novém ztvárnění.
    • Nevíte prosím někdo nějaké pohádky co napsal mám mít referát do školy a nevím si rady *9* předem moc děkuju za odpověď *4*
    • Re: Ota

      Ahoj Terezko.Knížky od Tvého strýce jsou nádherný,mimochodem narodil jsem se 31.3.1973,jó a pozdravuj Jirku(syna) od Kamila.
    • Re: Ota

      Ahoj Terezko,také ráda čtu knihy Tvého strýce a o to více věnované osobně tvým otcem.Nikdy na Vás nezapomenu,jsem ráda,že studuješ a přeji hodně štěstí.Petřinová Hana
    • Re: Ota

      Terezko,
      já nevím, ale myslím, že nejsem první, ani poslední, kdo Ti to řekne, či napíše. Nemyslíš, že by bylo uctivější nechat díla tak jak jsou a psát sama za sebe? Nemám žádný duchyplný argument ke svému názoru, ale nelíbí se mi to. Piš, co žiješ. O svém strýčku napiš také, ale nedělej z něj literární sama sebe. Myslím, že je to škoda... *13* bubu:)
    • Re: Ota

      Ahoj Terezko, Tvůj strýček je nejlepší český spisovatel. Přeji, ať se Ti dopsání knížek vydaří právě tak citlivě -jako se režiséru Kachyňovi podařilo natočit krásné filmy. Hodně štěstí *4* přeje Irena
  • Úžasný spisovatel Ota Pavel

    Dlouho mi trvalo než jsem se konečně přemluvila k tomu, abych jeho knížky začala číst, protože byly součástí doporučené četby a to co většinou číst musíte se vám vůbec ale vůbec nechce. Nejdříve jsem se podívala na známý film Smrt krásných srnců a pak se pustila do knihy Jak jsem potkal ryby a musím říct, že je to fantastická kniha, která se strašně dobře čte a od té doby ji všude nosím sebou a když mám čas tak čtu, taky uvažuju že zajdu do knihovny a pujčím si další, opravdu doporučuju... *3*
  • Ota Pavel

    je dle mýho nejlepší český spisocatel, když jsem vzal jeho knihu do ruky nemoh jsem jit spat nez jsem to docetl... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit