Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělej jeho film Piráti z Karibiky a musim rict ze se mi tam strasne moc libil a prekvapil me tohle bych do nej drív nerekla.
  • Orlando Bloom

    Jééé on je tak slaďoučký....mm já bych ho sežrala...mňam
  • Je moc milý a krásný.Hrozně se mi líbí.
  • Je hrozně milý a krásný.Hrozně se mi líbí.
  • Ten je taaaaaaaak sladkej
  • hezoune
  • Myšaček

    jjjjjjjjjj eeeeeeeeeeeeee hhhhhhhhhhhhh eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kkkkkkkkkkk yyyyyyyyyyy aaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmm laaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa dddddddddddddddddddddddd yyyyyyyyyyyyyyy mmmmmmmmm mmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuu žžžžžžžžžžžžžžžžž žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlkjxrgvbrktjzslitclugtfvdbtczvwbčkjtuhzgkusfzsrgikdxb zudxit ckuzrxbutvsrdzkuazncwvbrgzzggewvbzqlvzgucuwqgliatbvilwvuiBLG gtwziercv terfcuzsIFItzTfzrwatvbczstgbvzt
  • elf

    Seeeexy seeexy seeexy! Lidi, já ho chci mít doma a pořadně ho poňuchňat *4* . Člověk se do něj snadno zamiluje.... Je jako ze snu...
  • Jéjky

    Ahojínka lidinky jako opravdu nevím co děláte že tu ma tak malo fotosek *9* no ale to jsem oznamit nechctela ma narozky už za 3 dny a bude mit 30 *14* tak ju nu....jo a no to je všechno jo vše nej orliškoví *15* zatím se mejte papa Bayulla
  • ...

    no....a za necelej tejden má narozeniny *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit