Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JSI NEJ

    NNNNNNNN NNNNNNNN NNNNNNNNN NNNNNNNNN NNNNNNN
    EEEEEEEE EEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEE
    JJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJJJJJJ JJJJJJJJJJJJJ
    LLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLL LLLLLLLLLLLLL
    EEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEE EEEEEEEEE
    PPPPPPPP PPPPPPPP PPPPPPPPPPP PPPPPPPPPPPPPP
    ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ ŠŠŠŠŠŠŠ ŠŠššššššš
    íííííííííí ííííííííííííí ííííííííííííí ííííí
    !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Květ mího trapnýho života

    Já ho žeruuuuuuu!
  • Orlando

    jseš sexsy a strašně tě miluji pá
  • Milášek

    Je protě super.
  • je moc hezký moc se mi líbí. Je k sežrání a filmy ve kterých hraje jsou super, hlavně Troja
  • Je sexy
  • Je skvělej jeho film Piráti z Karibiky a musim rict ze se mi tam strasne moc libil a prekvapil me tohle bych do nej drív nerekla.
  • Orlando Bloom

    Jééé on je tak slaďoučký....mm já bych ho sežrala...mňam
  • Je moc milý a krásný.Hrozně se mi líbí.
  • Je hrozně milý a krásný.Hrozně se mi líbí.
  • Ten je taaaaaaaak sladkej
  • hezoune
  • Myšaček

    jjjjjjjjjj eeeeeeeeeeeeee hhhhhhhhhhhhh eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz kkkkkkkkkkk yyyyyyyyyyy aaaaaaaaaa mmmmmmmmmmmmm laaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaa dddddddddddddddddddddddd yyyyyyyyyyyyyyy mmmmmmmmm mmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuu žžžžžžžžžžžžžžžžž žžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžžž !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlkjxrgvbrktjzslitclugtfvdbtczvwbčkjtuhzgkusfzsrgikdxb zudxit ckuzrxbutvsrdzkuazncwvbrgzzggewvbzqlvzgucuwqgliatbvilwvuiBLG gtwziercv terfcuzsIFItzTfzrwatvbczstgbvzt
  • Re: Orlándíšek

    a viděla si ho v Elizabetownu tam je fakt nejlepší ze všech filmů v kterých hrál *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • elf

    Seeeexy seeexy seeexy! Lidi, já ho chci mít doma a pořadně ho poňuchňat *4* . Člověk se do něj snadno zamiluje.... Je jako ze snu...
  • Jéjky

    Ahojínka lidinky jako opravdu nevím co děláte že tu ma tak malo fotosek *9* no ale to jsem oznamit nechctela ma narozky už za 3 dny a bude mit 30 *14* tak ju nu....jo a no to je všechno jo vše nej orliškoví *15* zatím se mejte papa Bayulla
  • ...

    no....a za necelej tejden má narozeniny *3*
  • Orlándíšek

    Jo je vážně super!!!!!!A strašně se mi líbí v trojé jak má ty kudrlinky!!ale v pirátech z karibiku to je nej! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • Orlišek

    Je to super herec.Je strašně roztomilej a sladkej!Mám ho mocinky ráda!! *14* *14* *14* *15*
  • ORLIK

    AHOJ MOC MÁM RÁDA ORLÁNDÍKA JE MOOOOOOOOOOOOOCCC SUPER MÁM HO MOC RÁDA CHTĚLA BYCH HO NĚKDY VIDĚT STRAŠNĚ HO MILUJI A POŘÁD SE MUSÍM KOUKAT NA JEHO FILMI MOC ZAVIDÍM JEHO PŘÍTEJKYNI ŽE MÁ TAK HEZKÉHO CHLAPA
    *14* *4* *8* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit