Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne taky ne :(
  • Wer to jing hajmklo
  • SSSSSSSSSEEEEEEEEEXXXXXXXXXXYYYYYYYYYYYYYYY *14* *14* *14* *14* *14*
    MILUJU HO *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ako priateľka Orlieho sa mi Liv moc nevidí, a vám?
  • to tiež neviem pochopiť *15*
  • kirushka97
    Jak se s Liv mohl seznámit v roce 2013 když spolu před více než 10i lety hráli?? *16* *16*
  • *16* *16* *16* *16* *16* talit turberly ti si normalni? maš mozek osaměliho herce co to do tebe vjelo ja sem jmenuju hayley gillova a ti jak protože pišeš nesmysly jak jak YYYYYYYVVCUUUUUZZZZZ to je co ti opravdu přemišlis *7*
  • Ja sem Talit Turberlyova a mam rada pirati z karibiku a osameliho herce hahahahahahahahahahahahahahahazahahahahahhahaha nic na tom neni jenom se musite kouknout na pirati z karibiku a ne jako tanya harisova pište normalně ne blbě tady se pišou komentaře ne žadne kecy pište o tom co si mislite o herečce nebo hercy a tak jake že sme užasny to už si přehnala dobra palka moc dobry vtipy nelečitelny takře co
  • Kravy davaj mleko a mleko je pak dobry a mleko pijou lidi.orlando bloom děla pirati z karibiku pirati z karibiku sou dobry a na pirati z karibiku milujou lidi
  • No je podobnej na hobita.moc nevim co na něm vidite něco tak co mmmmmmmmm.rozmil ty si palka ti si fakt opravdu fakt nelečialny.co na něm vidite diť umře ve pirati z karibiku fakt.davy jones ho mečem zabije nešilejte kvuli manželce modelce hhhhhhhz to jako neni hezky ste opravdu jako bez uražky možna ste ten díl neviděli ale on fakt umře nekecam pokuď si mislite že kecam tak vite co nedam vam palec nahoru. Pokuď se vam muj komentař libil nepište moje jmeno tak se jmenuju Koyla Harisova tak napište pokuď se vam libil koyla harisova a vy s orlando bloom a pokuď se vam nelibil napište koyla harisova a vy nejste s oralndo bloom tohly napište ale herec jendobrej.pa
  • Skim se vzal.ma dìtě s kym?To nevim divny.Ale kdyš o tom mluvite kdo je hezčy johnny depp nebo orlando bloom? Ja fakt nevim.jako ja ho nemusim fakt ho nemusím ale jeto pitomec ale hezky hraje v pirati z karibiku.Tam teda je viť holky a kluci.Vite že v poslednim díle pirazi z karibiku umře jack sparrow toči ho.Škoda no jeto film.Vite že byl v nemocnicy kvuli krvacení v mozku.Ah jeho syn.
  • Ehm jenom kdyby něco, ta elfka se píše ARWEN s dvojitým W a ne "ARVEN"
    -_-
  • nás to nezajímá -_-
  • nevím jak vy, ale mě se zdá, že v Hobitovi je mnohem víc sexy, než v LOTRovi :D
    nemůžu uvěřit, že za tři roky bude mít 40, vypadá tak na 25 *14*
  • Sorry že píšu tak opožděně, Všechno nej Legolasi!! :DD
  • Všechno nejlepší a ať si pořád šťastný.
  • Všechno nejlepší k naroskám *3*
  • Happy birthday, Orlando :-)
  • Všechno nej *3*
  • Orlando Bloom je jeden z mých nejoblíbenějších herců.Nejlepší je jako Legolas z Pána prstenů a Hobita,jako William Turner z Pirátů z Karibiku a jako Paris z filmu Trója.Dobrý byl i v Království nebeském,ale tento film mohl být mnohem lepší,je v něm málo akčních scén a málo obsáhlý scénář

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit