Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Navrátil

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu vědět,kam to chodím na návštěvu *3* ?
  • Děkuji za blahopřání a Vaši přízeň. Oldřich Navrátil
  • Děkuji mnohokrát za přání. Velmi si vážím Vaší přízně. Hodně štěstí. Oldřich Navrátil
  • on k vám chodí na návštěvu? *8*
  • Nej nej nej k vaši sedesatce hlavně zdravý klidu a míru *1* *4*
  • Všechno nejlepšíí :D :-** si užasnýý herec
  • No musím taky říct že je milej vždy když knám příjde na náštěvu!!! ♥ :) *4*
  • Dobrý den, již jste sehnala e-mailovou adresu na O.Navrátila? Pokud ano , přepošlete mi jí také, děkuji J.Pazderník- :pazja@seznam.cz
  • Dobrý den pane Navrátile,
    dovolím si Vás pozvat jako VIP hosta na mnou pořádaný "5.Mezinárodní košt slivovice a pálenek 2012" dne 3.3.2012 Dům Zahradkářů v Třebíči od 14 hod.
    Dovolím si požádat o poslání odpovědi na e-mail:pazja@seznam.cz . Děkuji a s pozdravem Jaromír Pazderník, pořadatel, Třebíč. www.horackykost.cz , www.horackenovinky.cz
    Třebíč dne 15.1.2012
  • Musím říct že pan Navrátil je hrozně sympatický člověk včera jsme ho potkaly v Telči a byl fakt milý a nevadilo mu se s námi vyfotit:)
  • zdravím Oldo

    Tak jsem tu objevil Tvůj profil a chtěl bych tě po 25-ti letech jednou zase pozdravit. Snad ještě bude příležitost si někdy sednout a pokecat. Čau Jura *5*
  • rafťáci

    Je super! *1*
    Hlavně v Rafťákách tam nemá chybu
    je to parádní člověk a naprosto super herec!!
  • ashleynka0012

    Vše Nej!

    Vše Nej!
  • skih

    at se dari...

    hodne stesti a zdravi *1*
  • Oldřich Navrátil

    Milý Oldo
    Příjmi ode mne k tvým dnešním
    narozeninám gratulaci.Přeji
    hodně štěstí,zdraví,dobré
    pohody,ú spěchy jak životní
    tak i profesionální. *4*
  • ročníková práce

    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo nemá emailovou adresu na pana Navrátila píšu o něm ročníkovou práci jako o rodákovi z Třebíče a moc ráda bych mu položila pár otázek.Moc by mi to pomohlo
    Děkuji předem za odpověd *4*
  • OLDŘICHU

    TVÍ TŘEBÍČANÉ TI ROZUMÍ...........!
  • pro Vás

    Pane Navrátile, zdravím z Vysočiny a Love Marcela
  • Dotaz

    Dobrý den ,
    Nevím, zda jsme u Vás na správné adrese. Léta nemůžeme přijít na název jednoho televizního filmu. Je z konce 70 a začátkem 80 let. Hrájí v něm Petr Čepek, Oldřich navrátil, Nadˇa Konvalinková a ještě jedna herečka, jméno si nemůžeme vzpomenout. Děj se odehrává na Slavkovském kopci a tato parta tam přijela na piknik. Vznikla tam úžasná slovní přestřelka, která se týkala nastávající bouřky. Od té doby jsme neměli možnost tento film,nebo hru již nikdy vidět. Prosíme, zda nejde z Vaší strany, nám nějakým návodem pomoci. S pěkným pozdravem :
    Eremiáš Lubor Uherské Hradiště
  • poděkování

    Pane Navrátile, děkuji Vám za Vaše herectví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit