Přejít na výpis diskuzí

Oldřich Navrátil

OSOBNOST 31.12.2006 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skih

    at se dari...

    hodne stesti a zdravi *1*
  • Oldřich Navrátil

    Milý Oldo
    Příjmi ode mne k tvým dnešním
    narozeninám gratulaci.Přeji
    hodně štěstí,zdraví,dobré
    pohody,ú spěchy jak životní
    tak i profesionální. *4*
  • ročníková práce

    Dobrý den,
    chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo nemá emailovou adresu na pana Navrátila píšu o něm ročníkovou práci jako o rodákovi z Třebíče a moc ráda bych mu položila pár otázek.Moc by mi to pomohlo
    Děkuji předem za odpověd *4*
    • Dobrý den, již jste sehnala e-mailovou adresu na O.Navrátila? Pokud ano , přepošlete mi jí také, děkuji J.Pazderník- :pazja@seznam.cz
  • OLDŘICHU

    TVÍ TŘEBÍČANÉ TI ROZUMÍ...........!
  • pro Vás

    Pane Navrátile, zdravím z Vysočiny a Love Marcela
  • Dotaz

    Dobrý den ,
    Nevím, zda jsme u Vás na správné adrese. Léta nemůžeme přijít na název jednoho televizního filmu. Je z konce 70 a začátkem 80 let. Hrájí v něm Petr Čepek, Oldřich navrátil, Nadˇa Konvalinková a ještě jedna herečka, jméno si nemůžeme vzpomenout. Děj se odehrává na Slavkovském kopci a tato parta tam přijela na piknik. Vznikla tam úžasná slovní přestřelka, která se týkala nastávající bouřky. Od té doby jsme neměli možnost tento film,nebo hru již nikdy vidět. Prosíme, zda nejde z Vaší strany, nám nějakým návodem pomoci. S pěkným pozdravem :
    Eremiáš Lubor Uherské Hradiště
  • poděkování

    Pane Navrátile, děkuji Vám za Vaše herectví.
  • Anděl

    Viděla jsem Vás, pane Navrátil v metru Anděl s pejsky. I já mám anglického kokršpaněla. Věřte, že vše jednou přebolí.Hodně úspěchů a pohody Vám i pejskům přeje Michaela z Řep.
  • POZDRAV Z Andělu

    Zdravím Vás..potkala jsem Vás když jste venčil své pejsky...Že to nedělám intuice mě pobízela at Vás oslovím,popovídám,až mi to bylo trapné...Určitě jste si toho všiml...Také se musím přijít podívat na představení kde hraje a snad najdu odvahu si s Vámi promluvit nebo Vás jen alespon pozdravit...čtvrtek anděl já černé brýle zánět rohovky ...Patří Vám a Vašim pejskům můj velký pozdrav JANA *5*
  • obdiv

    Oldřich Navrátil je skutečně pan herec. Obdivuji jeho sžití s postavou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit