Přejít na výpis diskuzí

Nina Dobrev

OSOBNOST 19.3.2009 
510 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam rada jeji seriál upíří deníky to je ten nejlepší seriál na světe taky tam mam rada všechny herci všichni jsou užasní a dobře to hrajou *3* *14* *14* *3* *3*
  • Samozřejmě že Damon!

    Je naprosto jasné!Že Damon je mnohem lepší než Stefan!Přeci na každém takovémhle týpkovi je důležité aby byl trošku záporák to je přece tak rajcovní!A ty jeho bezzedné modré oči!....Stefan se s ním nemůže vůbec rovnat,takže je jasné,že Elenu by si zasloužil více Damon *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • wwiky223

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Ja osobní jsi myslím že Damon je jednoznačně hezčí a Strafan se sním nemůže rovnat jednoznačně ELENA A DAMON doufam že to bude tak!!!!! Stejně je druhá řada o tom že Elena zjistí že její city k Damonovi nejsou přtelské!!! :)))) *14* *14* *14* *14* *14*
      • demisalvatore

        Re: Re: Samozřejmě že Damon!

        Já osobně jsem taky fanoušek Deleny...a zjistilo se že to mezi El a Damonem bude jiskřit *3*
        Team Delena 4ever♥♥♥ *14* *14*
    • elena-bella

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Neni pravda ! :D ......Stefan je uplne super a vo vela momentohch na neho Damon nema :D
    • Re: Samozřejmě že Damon!

      ze jo *13* *14* *3* *1*
    • blond.girl.third

      Re: Samozřejmě že Damon!

      Damon o sobě ve filmu řek že je víc sexy a má vetší šarm a k Eleně se hodí víc než Stefan
      • Text Vašeho příspěvku *9* *10* *12* *16*
    • kdy bude dalsi rada?

      Ahoj. KDo ví kdy bude 2. rada?? *8* *1*
      • ddaaddaa

        Re: kdy bude dalsi rada?

        v zaří
        • ddaaddaa

          Re: Re: kdy bude dalsi rada?

          DNES JSEM ZJISTILA ZE JI ZACNOU VYSILAT NA CW OD 9. ZARI
  • Věřím tomu že Ian se k Nině vrátí :) .. Jsou nerozlučný pár^^
    • no ani bych nerekla kdyz ninu podvadel *9* *13* *16* *10*
    • barbora.doleckova
      To by bolo fain *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* jsou spolu tak sladcí
  • Je my Niny líto že musí hrát zamilovaný pár se svym ex který se zasnoubil s její ošklivou kamarádkou. Doufám že Ianovi a Nikki to nevydrží a Ian se vrátí k Nině.
    • Mě také do ted jsem nevěděla že se zasnoubily ale není to fér Nina si to nezaslouží.
      *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      Hodně štěstí Nino.
  • *13* *13* *13* *13* *13* nechcu aby opustila upíří deníky *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • Nina je skvělá, patří mezi moje nejoblíbenějšííííííí
    nevím co všichni proti ni mají.
  • Nina je skvělá herečka i zpěvačka strašně ji obdivuji chtěla bych být jak ona je strašně krásná neznám nikoho kdo by se jí krásou vyrovnal a úžasná a má ráda koně a zvířata stejně jako já jsem pyšná že je někdo jako ona i když to nedává smysl obdivovat někoho kdo netuší že exzistuju si nemůžu pomoct chtěla bych se s ni někdy setkat ale to mám smůlu mám ji moc ráda a přeju jí v životě vše skvělé a úžasné moc ji obdivuji její verná fanynka
  • Nina je ta nejkasnejsi a nejlepsi herecka
  • Ahoj myslím si o Nině že je úžasná a k Ianovi se velmi hodí. Kdo se mnou souhlasí ať napíše *3* *3* PRAVDOMLUV
  • Nechapu jak se ani ne za rok chození s Nikki s ní mohl zasnoubit. Doufala jsem že se Ian a Nina vrátí k sobě. Možná že by se vrátily ale to by se nesměla objevit ta Nikki!!! Je to hrozná ženská a Niny je my líto. :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit